| FuegoJr a întrebat:

Eu: Buna ziua, m-am gandit daca ar putea sa existe o categorie "Comicuri&Desene" ar fi foarte bine pentru. ca sunt foarte multi care fac desene si comicuri pentru. noi toti ca sa ne amuzam si sa ne arate talentul lor. Si noi ar trebui sa le daruim o categorie special creata pentru. ei

TPU:
Buna,
In momentul de fata echipa tehnica lucreaza la proiect asta va dura, ceea ce este imposibil sa apara in cateva zile. Noi am luat in considerare propunerea ta si daca toata echipa va fi de acord atunci aceasta va aparea pe site.
Numai bine,
Echipa TPU.ro

Ce ziceti? V. a aparea categoria Comicuri&Desene?

1 răspuns:
| ZUzulikii a răspuns:

Daa