| xDivineAngel a întrebat:

Pe voi va enerveaza parintii?

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Buna! Pe voi va enerveaza parintii?

| Puţifer a răspuns:

Bună.ştii. într.un mod mai serios ţi.aş spune că mă enervează la culme. Ba chiar îmi vine să le dau cu ceva în cap,
însă după cum observi, suntem la t/a, aşa că.ţi spun bâşti la alte categorii şi ia.ţi te rog ochelari de vedere.

| Bujîe a răspuns:

Bună şi ţie!

| Ţepeşu a răspuns:

Da, nu imi dau pace deloc. Ei imi zic ceva de genu ca atunci cand eram mai mic eram mai ascultator si mai putin impertinent si tupeist. Candvreau sa merg sa ma plimb cu bicicleta prin oras, nu ma lasa si imi zic ca daca da un prost peste mine, ce fac? Si mereu imi zic asa. Eu nu am fos niciodata singur cu bicicleta, adica sa merg mai mult de 200m de casa, deci va dati si voi seama. La fel cu skateboadul si cu rolele nu am voie.

| RockaruL a răspuns:

Da,ma enerveaza rau cand imi zic sa dau muzica mai incet (¤_¤)

| SaintJimmy a răspuns:

Mă enervează părinţii tăi că nu au folosit prezervativ.

| Mişaaa a răspuns:

ăhă.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Da, da mă enervează. Mai ales că nu mă lasă să ascult rock. @MetalObsession are dreptate.

| HepiBăluuns a răspuns:

Stiu ca nu e un raspuns `a la trivia/amuzante`.Mda,ma enerveaza cateodata,cand nu ma lasa sa fac ceva,dar totusi,eu ii apreciez si ii iubesc, trebuie sa facem asta, acum cat mai sunt in viata.sa ne gandim ca noi am avut noroc, ca avem un calculator acum, o casa si ca ei muncesc in diferite conditii pentru a ne fi noua bine, pe cand altii sunt abandonati si asteapta cu nerabdare ca cineva sa ii adopte pana cand nu fac 18 ani si sunt dati afara de la camine si raman pe strazi, cu munca de zi de zi.Ganditi-va la asta...eu stiu ca e foarte adevarat si nu-mi pasa daca o sa primesc stupid de la cei ce nu le pasa.happy

| WhiteWolf7 a răspuns:

Da, ma enerveaza cand ma pun sa ma tund(de fapt ma obliga, abia ma scot din casa), ma enerveaza cand imi zic sa nu mai stau mai tarziu de 11 afara, ma enerveaza cand imi zic sa dau muzica mai incet si ma enerveaza intrebarea ta idioata.Toti suntem enervati de parintii nostri, e o intrebare aiurea.

| ZZG a răspuns:

Tot timpul.

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Buna, uite nu ar trebui sa te deranjeze parintii deoarece cand vei fii mare iti va parea rau ca nu ai fost aproape de ei

| LovKid a răspuns:

Pana acum nu.dar de cand am crescut si am devenit o adolescenta in toata firea.pur si simplu nu ii mai suport.nu ma lasa si fac nimic!
Ma mir ca ma lasa sa ies in fata blocului fara sa le spun s-au fara sa fie si ei cu mine!
Asta e viata!

| anonima97 a răspuns:

Uh lala si inca cum.sunt prea stricti si prea enervanti de parca nu ar fi fost ca noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da adică, pe cine nu-l enervează părinţiiii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ma enerveaza foarte tare,mai ales cand ma gandesc ca mi-au cumparat tot ce am dorit,m-au iubit,m-au pazit si, cel mai important:mi-au dat viata.
Foarte enervant, nu crezi?