| Ochiialbastrii a întrebat:

Va enerveaza parintii?:-l

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu! :. aceeasi poveste ca si mhn24!

Răspuns utilizator avertizat
| Malvina24 a răspuns:

Uneori cand nu ma sculta sa termin ce am de zis sau se grabesc ei sa traga concluzia.In general ii iubesc happy doar sunt parintii mei nu?

| Fragile a răspuns:

Buna!
Nu ma enerveaza.Parintii mei stau mereu in "cusca" noastra si dorm, mai cauta oase...Si ma lasa sa ma joc toata ziua in zapada! Si primavara imi place cand ma joc cu mingea pe campul verde...
P. S.:Nu e sarcasm.
Wof! Wof!

| BlackVeil a răspuns:

Nea, de fapt eu ii enervez pe ei! tongue

| Tourniquet a răspuns:

Uneori. ^^
Mai mult tata.hee hee
Dar in rest, cand nu ii enervez si eu e OK love struck

| ăăăă a răspuns:

DA!
mai ales cand e o prietena la mine.si nu ne lasa sa stam pana tarziu! X-(...

| BruneTTe a răspuns:

Doar uneorihee hee

| User a răspuns:

Am trecut de faza aialaughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Daaa, pe cine nu enerveaza, dar asta e. Viata. De la 18 ani cica esti liber laughing, dar nu e asa, tot copilul lor ramai. Numai bine! Cu drag, Lola.

| Contrast a răspuns:

Nu au cum!
Mama mea e o scumpa, iar tatal meu...cand a vazut ca, nu are cu cine(...) si-a facut bagajul si a traversat Atlanticul laughing

| YoYoUtZa a răspuns:

Da "I ador" "Niste scumpy"
Ce sa zic, absolut enervanti angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma enerveaza mai mult bunica ca nu vrea animal de casa

| cOnTexT a răspuns:

Daaaaa! cica e varsta

| INNoC3nT a răspuns:

Uneori^.^tongue