| liliti a întrebat:

Buna!'
Pisica mea e atat de dragutaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa in cat imi vine sa o mananc
Ce sa fac sa ma abtin sa nu o mai mananc?

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

"O mai?" Deja ai mancat-o?

| PotcaPădurii a răspuns:

Iti lipesti gura. Si totusi nu ai auzit ca "eating pussy is good for your health"? if you know what i mean...

| Ţepeşu a răspuns (pentru PotcaPădurii):

I see what you did there.

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Ţepeşu):

De curiozitate, nu are nici o legatura cu subiectul, dar, hmm, vrei sa ma tragi cumva in teapa?

| Ţepeşu a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Parca am terminat cu barbutu acum 10 minute...

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Ţepeşu):

N-am inteles nimic dar in fine...Pun pariu ca liliti o sa ne omoare...

| Ţepeşu a răspuns:

Sa nu o mai mananci? Deci ai mancat putina pisica. Nu-i bai. In putin timp o sa moara si nu iti zice nimeni daca o terini.

| MâţulMov a răspuns:

Arunc-o pe geam :}

| AlinaaAli a răspuns:

Am si eu ceva dragutbig grin nu vi sa mananci? big grin

e vb de un catelus oh go on

| Polaris a răspuns:

Show me your pussy. Srsly, show me your pussy.

| CastraveteMurat a răspuns:

Transformă-te în pisică. Canibalismul este interzis prin lege.
Ai grijă să nu te mănânce pe tine un om după procesul de transformare... Ce? Se poate! (Ce îmi place faza asta. Aș spune-o la nesfârșit : Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! (.,.) Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! (...) Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Ce? Se poate! Da, îmi place mult love struck.)

| AnemonaP a răspuns:

Deci asculta'ma, primul pas : spal'o, dupa trebuie sa o usuci 10 minute fara oprire,dupa ii dai cu sare,ii faci masaj,o tunzi cu aparatul de ras,dar ai grija trebuie inainte sa aiba pielea hidratata, dupa ii dai de mancare, si o bagi intr-o cutie sub pat. happy.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Sa o tavalesti prin rahat! ca nu cred ca o sa-ti mai placa!

| antantonio88 a răspuns:

Pui ceva dezgustător pe ea...şi gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa nu iti ramina parul intre dinti.

| DreamyLand a răspuns:

Ai mancat-o deja?laughing
Intrebare: cati ani ai?
si din curiozitate cate pisici ai mai mancat?laughing)