| Anxx a întrebat:

Cum pot sa ma abtin sa numai mananc dulciuri sad?

Răspuns Câştigător
| Alecssa a răspuns:

Este foarte greu, eu ti.o spun din proprie experienta.Incearca intai sa reduci din dulciuri, nu sa le scoti direct. Eu asta-vara 2 zile nu mancam deloc, iar a 3. a mancam cate 3 inghetate deci nu revolvam nimic.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înlocuiește-le cu fructe dulci (piersici foarte coapte, struguri, etc.).
Pa, pa.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Incearca sa mananci seminte si iti mai trece din foamea de dulciurii pai mai mananci si tu cateva da nu in exces daca nu le cumpara nimeni din familie e mult mai usor deci nu cumperii in exces sa ziceam ca mananci 2 dulciuri dar mai mult tu asta este un avantaj pentru baieti ca noua nu ne pasa de silueta