| Frank51 a întrebat:

Cum as putea sa fac bani vara asta? vreau sa-mi cumpar un telefon! mai exact costa 800 de lei

PS: Sper ca e buna categoria!

7 răspunsuri:
| Frank51 explică:

Am deja cont pe probux... am deja 13 refferali ieri i-am ''inchiriat'' am ramas cu doar 1$, sper sa fac 5$ luna asta big grin

| fuzzer a răspuns:

Munca,te ajuta sa-ti indeplinesti dorinta.Cauta-ti un job pe timpul verii, si vei reusi sa-ti cumperi ce-ti propui.Succes!

| ℓαυяα a răspuns:

Poti lucra ca promoter, imparti pliante

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Recomand urmatorul site: www.afacericubaniputini.org

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

Ebook gratuit 101 metode de a face bani online. http://laurentiumihai.ro/metode-de-cum-sa-faci-bani/

Poate gasesti ceva care sa te ajute,

| cornelmarcu13 a răspuns:

Pune pe un site de anunturi lucruri mai vechi de care nu mai ai nevoie.De exemplu vechiul telefon. Poti sa pui pe site-urile tocmai.ro mercador okazii anunturi

| Ramona1918 a răspuns:

Munceşte! Dacă ai sub 18 ani ar fi bine pentru început să găseşti un loc de muncă part-time. Sau dacă îţi convine: negociază cu părinţii sau alte rude! Ajută-i în orice moment şi la sfârşitul verii te vor ajuta cu banii pentru telefon. (Dar asta nu înseamnă că tu nu ai fi scutit să scoţi din buzunar o mică sumă.)
P.S: Banii nu cresc în copaci!