| Ashley0 a întrebat:

Ce as putea sa fac la varsta mea (13 ani) ca sa castig niste bani?
Sunt fata...
Aveti niste idei? (Scuzati categoria, dar e foarte vizitata)
Funda!

Răspuns Câştigător
| euuuu13 a răspuns:

Hei,eu sunt de la tara, iar vecinii nu cheama un copil de 13 ani sa-i ajute la nu stiu ce si sa ii dea bani, cel putin la mine nu se intampla asa. Stiu unele fete care fac rost de bani din confectionarea bratarilor, papioanelor sau chestii din acelea. origami.fac bani cu ajutorul produselor hand-madewinking funda? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceri la parinti... de angajat nu te angajeaza nimeni iar calificari la 13 ani ma indoiesc ca ai.

| neutrino a răspuns:

Din pacate pentru tine, in conditii normale nu ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere varsta, cred mai de graba ca ar fi trebuit sa-ti traiesti copilaria.
Fara a te descuraja, daca locuiesti la tara, ai putea sa-ti ajuti vecinii la treburi gospodaresti, altfel, potrivit legislatiei in vigoare, nu poti fii angajata.

| 4343gddhkied a răspuns:

Ajutati parintii si invata, te vor rasplati cu pot ei mai bine!

| nokautone a răspuns:

La 13 ani incearca si tu sa calci vacile cu tractoru, sa cersesti in fata la lidel, sau cel mai bune strance bani pe care ti da maicata

| Ashley0 explică (pentru nokautone):

Cand am scris intrebarea asteptam raspunsuri serioase.
Daca vrei sa iti bati joc, fa-o altundeva.
Am alergie la nesimtiti.winking