| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara TPU. :)
Am terminat portretele pentru ObsedataDeNesteaDeLămâie şi Iul08.

http://i.imgur.com/0Y8uFyD.png (Îmi pare rău, dar am uitat de şuviţele negre T.T)

http://i.imgur.com/ow6Ts9n.png (Nu a ieşit aşa bine, dar sper să îţi placă.)

Vreo părere? ^-^

Portretele pentru TrisXD şi RockNbeer vor fi gata mâine, sper, sau poate tot în seara asta. :D

Ps: Scuzaţi categoria.

18 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Sunt destul de ok pentru varsta ta.
Deci o sa-mi faci si mie unul, nu?
laughingOkay, deci sunt fata.Parul lung, saten(dar poti sa-i dai o nuanta de violet, ca ma vopsesc saptamana viitoare), fara breton.Am carare intr-o parte. Ochi caprui/verzi.De la gat in jos, poti sa pui ce bluza vrei tu.Preferabil culori pale sau nonculori.
Astept. Take your time.:d

| anonim_4396 explică (pentru MaliciousDeath):

O să îţi fac. Dar stai. De unde ştii ce vârstă am?! o-o

| MaliciousDeath a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai la profilul tau scrie ca esti nascuta in '99.Bine,acum nu stiu cat de adevarat este, doar am presupus.^^

| anonim_4396 explică (pentru MaliciousDeath):

Sunt născută în 2000. laughing

| MaliciousDeath a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot pe-acolo.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Si eu si eu!
*i se urca in cap lui XQueenX*
Baiat, parul mai lung, ochii albastrii.
*o streseaza*

| anonim_4396 explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

laughing Ok ok. Dar tu îţi dai seama cât mi-ar lua să îţi scriu numele pe desen? rolling on the floor Şi insit să scriu cu mâna mea, că îi mai "feşăn". Cât de lung părul? smug

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru anonim_4396):

In jur de 15, pe acolo, poate mai putin.smug

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru anonim_4396):

Scrie "Blessy" daca e greu sa il scrii intreg.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns:

Si eu vreau, LoL ce tare... :O

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Mulţumesc. :O Cum să arate? ^-^

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ochii negrii, par maro spre negru si un pic lung big grin sper sa iti iasa oricum nu stiu cum ai rabdare sa facii desenele rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Nu durează foarte mult, în jur de 10-15 minute. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Weedier a răspuns:

Wow,super! Îmi faci şi mie unul?

| anonim_4396 explică (pentru Weedier):

Mulţumesc. Şi desigur, doar spune-mi cum vrei să arate happy

| Weedier a răspuns (pentru anonim_4396):

Păr şaten şi lung, ochi căprui.
PS: Sunt fată.