| YoOo_4930 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste replici ale lui M. O si a le lui F. O. C. A... Dau fundita la cele mai multe replici.winking:*

Răspuns Câştigător
| col0rs a răspuns:

MO: Ce faci F.O.C.A?
F.O.C.A: Mmm� da, bine MO, uite�
MO: Foc?, ce Satan e cu clopu? la la tine pe acoperi?
F.O.C.A:?�
MO:? i de ce-? i curge m�zga aia nuclear? din born? u?
F.O.C.A:?�
MO: Ar? i de parc? i-a r? scolit cineva n? molul cu o spatul?
F.O.C.A: Am r? cit, mediocrule�
MO: Infectatule! Zombal? ule! Tu ai grip? de-aia care te fierbe!
F.O.C.A: Mdaa.
MO: Dar pentru c?-mi e? ti prieten, voi face un sacrificiu! Da, ha ha� Azi MO te va trata!
F.O.C.A: A? urla de spaim? da-s prea r? gu? it�
MO: Nu te teme! Cu r? celi din astea m? �nveleam �n r? zboi!
F.O.C.A: �n ce r? zboi?
MO: �n ce r? zboi? R? zboiul �Taci din gur? i ia pastila asta!�
F.O.C.A: Tu-mi dai ceva otrav? de? oareci, m? cap de dropie�
MO: Nu m? smegm?! Aste-s vitamine!
F.O.C.A: Vitamina C?
MO: Vitamina CE altceva s? fie?
F.O.C.A: Mi-ai mentolat ficatul! M? ard circuitele!
MO: Hmm. E? ti mai grav dec�t credeam! R? ceala ta are o grip?! Bea licoarea asta!
F.O.C.A: Ce e asta?
MO: Po? iune de via?!
F.O.C.A: Adic?�?
MO: Rachiu de brad simpatic cu gogele de m�nz�
MO: De la febr? i se trage! Nu-i nimic! O mic? combustie spontan? Rapid! Bag? pastilele astea.
F.O.C.A: M? simt at�t de bine, poneiule mic�
MO: Delirezi �n **** lui Satan! Bag? siropul? sta!
MO: Ar? i ca dracu�, dar te mai sim? i r? cit?
F.O.C.A: Mmmmm, nu! M? simt ca un mutant!
MO: Pentru asta, am alt? pastil?!
PUNCT.

Mo:Ce faci Foca?
Foca:Na,bine Mo uite...
Mo:Ooo Foca cata huda,ce satana-i bezna asta
Foca:Stai Obagule,ca poate et suge
Mo:haha n-ar fi prima
Foca:Asta-i altfel de gaura
Mo:Aa e cealalta gaura mm(miroase)nu e cealalta agura
Foca:Nu ma Rocko Si Fredy nu e gaura de-aia
Mobig grinu-te ma laughing sa mori tu sub dus ca nu e gaura d-aia expertule-n scorburi care esti,o fi vreun abiz de penis
Foca:Nu-n-telegi,e o gaura neagra
Mo:Nu intelegi e-o gaura neagra(cu vocea.)
haha
Focabig grinaca nu ma crezi baga mana si-o sa vezi
Mobig grinac-o bag pana la cot o sa risc s-o pierd de tot?
Foca:Bag-o pana la buric poate nu patesti nimic
Mosado baga se loveste in cap si...)care zgatu mati vrei sa-ti indes mistretu-n pi*doc,tu-ti natia ta de nazist,fascistu dracu camuflat,huaa samantarule,Semy tu esti?
Foca:Tiit
Mo:Ce **** de c*cat faci Foca? datia-si foc la cioc
Foca:Testam sa vad daca raspunde la sunet
Mo:Si?
Foca:Si nu raspunde
Mo:Hai s-aruncam cu ceva inauntru
Foca:Exclus,nu stim unde poate ajunge si cum
Mo:Nu fi copac
Focatongueoate ceva mai mic
Mo:Ti-a-runci ****?
Focabig grinupa creieru tau
Mo:Gata am agsit,arunc o machetuta
Foca:Nu fi-nebun
Mo:Sunt nebuun hahaha(malefic) (cade masina pe unu care asculta manele dar nu in miniatura)
PUNCT.

Mo:Ce faci Foca?
Foca:Na bine Mo,uite...
Mo:Ia uite Foca ce-i pufosenia asta? a si-o activat ceva glazura
Foca:Normal daca i-ai zambit cu chipu tau angelic
Mobig grina,uite Foca cat e de dulce,e un chilometru de dulce,e asa de dulce de-mi vine sa-l i-au in brate si sa ma strang pana nu mai am aer ca zaharul inmuiat in miere e sarat pe langa ea ar putea exploda de dulce ce ii
Focabig grina,ma uit la ea si-mi creste glicemia
Mo:Eu ma numesc Mo,pe tu cum te cheama?
Foca:Nu te-ntelege
Motongueoate nu m-aude de scutu p*li,a s-a facut si mai gros tu-i natia lui de soric
Foca:Nu mai injura mediocrule ca la orice-njuratura isi mai pune-un strat-dearmura
Mo:Aaa si daca vorbim mumos,isi da din armura jos?
Pufosul:A,I PUTI PWP
Mo:Franguta cu ciocolata si cu frisa-amestecata cu capsuna multa,multa si vanilie,zmeurica
Pufosul:I puti pup
Foca:Bezea
Mo:In sfarsit,pot so smotocesc o s-o iau si-o s-o-ndragesc,trucuri:sezi pufosenia,vezi ce repede-nvata? bravo
Foca:Stai,n-o-atinge ca o contaminezi,trebuie testata,o duc in laborator
Mo:Ce? Foca,sti vorba aia cu cel mai destept cedeaza?
Focabig grina
Mo:Aaa da desteptule haha haapciu!
Foca:E ci **** mea
(stranuta pe pufos si el moare raman coastele)
Foca:E ci **** mea
PUNCT

Mo:Ce faci Foca?
Foca:Na bine Mo,uite...
Mobig grinec,wow wow wow,cat abeedaru
Foca:Ordinarule e o carte de psihologie
Mo:Si e fina foaia? sau ce faci cu ea,e cu retete?
Foca:E de psihologie
Mo:Aaai tacuut si mi-ai facut un sandwish
Foca:E-o carte de psihologie,invat,sa ma autohipnotizez
Mo:Aaa,pai atunci autohipnotizeaza-ma pe mine
Foca:Nu am cum,pot doar sa te hipnotizez
Mo:Asa simplu fara auto?,bine daca nu-ma asa stii
Foca:Urmareste pendula
Mobig grina tine-o fix escaladami-ai ****
Foca:Ti se face somn
Mo:Ghhaa(sforaie)
Foca:Spune-mi,ce vezi?
Motongueai aaa vad o aratare cu mecla de cersetoare,gen tampon cu aripioare,intre tate are par,din urechi ii curge zar,si se-apropie mirata,transpirand un sos de ceapa
Foca:Orice ai face sa nu faci ce iti zice
Aratareatongueaapa sa-va-ri-naaa
Mo:Stiu eu cum sa procedez,la ispite nu cedez(mananca savarina)mai adu,mai ai?
Aratarea pleaca cu spatele si se face din ce in ce mai intuneric
Mo:Aaa Foca
Foca:Ai cedat
Mobig grinasad
Foca:Mediocrule,urmareste lumina verde
Mo:Asa facem(apare o lumina rosie se duce spre ea,o atinge)
Foca:Spune-mi ce vezi!
Motonguee mine,da nu-s eu
Foca:Cretinule,nu te atinge
Mo:Hhhh,nu te-a-tinge
Modrac:Arata cutitul
Mo:Foca
Modrac:Te tau,te feliez, cu talent te decupez
Mo:Foca, repede fa ceva
Foca:La numaratoarea mea te vei trezii:1,
Modrac:Te tau, te tau
Foca:2
Mo:A
Foca:3
Modrac:l-a lovit
Mo:S-a trezit(era dracul)
Foca:Esti bine,ma sfecla?
Mobig grina
Foca:Sigur?
Mo:Aha
Foca:Hmmh,hipnoza vietii,ma duc sa pun cartea-n-apoi(pleaca)
Mo:[Scoate cutitul si are ochii rosii:te dau,te dau(dupa Foca)]
PUNCT.

Mo:Ce faci Foca?
Foca:Na,bine Mo uite...
Mo:Foca,traznitiar trompa,ce lampa-i aia?
Foca:Nu-i lampa mediocrule,e un artefact
Mo:Fut*i mata pai ce ne injuram pe fata?
Foca:Artefact inseamna obiect vechi
Motongueoate fi si nou-nout daca nu mi-l imprumuti da-l in **** sa ti-l fu*i
Foca:Are puteri speciale, trebuie studiat nu-l dau la orice retardat
Mo:A puteri, special da-mi-l(vrea sa-l ia)
(lampa cade si iese Gin)
Gin:She ca*atu dr*cu statu-i de ma-nchilozai care m-o desfacu-i vere?
Mo:Lampa asta-i posedata:pieri iachiuta prindema-i de puta intr-lu-trompi cuvant si-alu spirtu' sfant, mancati-ar ochii viermi-n-mormant
Foca:Ma mangusta pune brelocu jos asta nu-i nici deal lu-i dra*u nici de-al lu-i Hristos
Gin:Hhm, sunt duhul lampii fermecate si acu9; ca mi-o frecarati 3 dorinte decuiara-ti dar ca sunteti doar 2 le-mparti-ti voi intre voi
Mo:Eu primul,eu primul,eu primul,eeeuu priimuu
Ginbig grinorinta ta e comanda pentru mine boss
Mo:Atunci,da-mi pestisorul de aur!
Gintongueoc o basina,poc o maslina,poc o magie facuta-n-surdina,poc un ca*at si-un par pubian despicat si uite dorinta cum s-a-ntrupat,puc,pucipuci Guuut
Pestisorul de aur:Buna,eu sunt pestisorul de aur si...
Mosadl-a mancat,a ragait)bai,epic
Foca:Mdaa,eu vreau sa ma faci invizibil
Gintongueuc, puci puci Guut
Mo:Hhaha(era batran Foca)
Foca:Ce dra*u ai facut gazosule? Kk-masi in lampa ta murira-i inecat cu voma sa mori
Gintongueai nu zisesi ca vrei sa fi invizibil? pai si te facu-i pensionar
Foca:Aoleuuu
Gin:I-a hai gata jaoca, care-i ultima voastra dorinta?
Motongueai ca...
Foca:Sa fie tot exact ca l-a inceput
Gintongueuc puci puci GUUT(s-au transformat in dinozauri)
PUNCT.

3 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Jos hainutele sa vad bilutele
caca un ou
caca 2 oua
ce fraiere, vrei scandal? vrei sa ne pi***im?
amor=iubire=rosu=culoarea pasiunii...e logic

| Angiutssa a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/category/roboti/
Daca nu stai prost cu auzul, poti sa le scoti si singura.

| Nokitochikushi a răspuns:

Ce satana e acolo! ce faci foca?, -na bine ma. uite., in numele lui trompi
Stii dc beau eu?
-de ciuda...
-da da, dar mie nu mie ciuda ca eu-s suparat. mie mi-e ciuda ca sunt altii fericiti.
Sa mi se arda sursa!
OMFG! OMFG!
te-ai defectat saiba cu ochi...
Sa sugi o ceapa.
stai mediocrule!
poate e un intelectual sau 2oi.
poate sunt coarde pentru instrumentul meu de suflat...thinking
ma dezgusti bulvarule.
simta-mi furia!
cand pun ochiul in luneta curat totul de pe planeta.
ted domin
prietene noi nu furam. cand e greu ne adaptam.
hmm... abstract.
te caci pe tine cu stropi. laughing
sunt doar cateva.