| raduraduu a întrebat:

Spuneti-mi cum sa agat o fata pe mess. Adica sa-mi spuneti niste replici cevalaughing

Răspuns Câştigător
| SookiexD a răspuns:

Um, nu ai nevoie de replici amice, doar vorbeste'i frumos, nu injura din orice, spune-i cum esti tu de fapt, fa-o sa rada, si mai ales fa-o sa creada ca tot ce spune ea este importantwinking. Dar daca o faci sa rada sigur va spune ca esti amuzant si dragut si blah blah blah... Funda? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:0&tx=65&ty=28&biw=1152&bih=754

| adriang95 a răspuns:

Lasa messengerul... Cel mai bine fata in fata sau la telefon ca sa ii cunosti tonul vocii, sa vezi daca e sau nu panarama...

| Flavius13 a răspuns:

Lassa uh messu ca asa nu rezolvi nimicoh go on

| uziuzi a răspuns:

Mane
ar trebui sa ii spui ca este important ce spune ia si sa ii dai atentie in permanenta