| YusukeUrameshi a întrebat:

Buna sunt dependent de inghetata cum fac sa nu mai mananc

P. S:scuze daca am gresit categoria

Răspuns Câştigător
| Alex_3756 a răspuns:

Salut inuyashaXkagome (sper că n-am greşit!) În primul rând mănâncă multe fructe, dacă trece 2-3 zile fără să mănânci îngheţată nu o să mai ai accea "poftra, dorinţa" de a mânca îngheţata în primul rând ai trebui să faci astfel 1: Când îţi e pofta de îngheţată, mănâncă un fruct. Nu zic nu mânca îngheţata, mănâncă da mai rar, eu mănânc o îngheţată la 2-3 zile. Sper că te-am ajutat

4 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

In primul rand ia jet de la t/a.

| ioanadanny a răspuns:

Daca tot esti pe t\a mananca bananelaughing

| wPapy a răspuns:

Hmmmmm...Incearca altceva manaca fructe asa pana te obisniesc sau manaca mai multe feluri numai nu inghetatatongue

| chokingvictim a răspuns:

Nu sti ce e aia dependenta...copil prost!