| anonim_4396 a întrebat:

Va duceti la Biserica de Inviere?
Daca da, stati toata slujba?
P. S:SCUZE CATEGORIA
-Eu nu rezistlaughing

Răspuns Câştigător
| FunkySmile a răspuns:

Hi. Eu rezist. De fapt eu in fiecare zi stau pana la 6-7 dimineata tongue. In timpul scoli stau pana la 3 maxim 3:30 tongue.
As vrea sa stau la biserica dar ma duc cu mama sa iau lumina sad si ea cum nu sta. aiurea si ea vrea la o alta biserica de care vreau eu. Ehhh. oh go on e complicat... dar cine stie cu cine ma intalnesc si pe la bisericala care vrea mama si raman pe acolo tongue.
Peace kiss

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Bine-nteles ca merg la biserica, stau la slujba de seara, iau lumina si ma-ntorc acasa

| Biby a răspuns:

Buna.
Eu nu merg.

| Saya_1767 a răspuns:

Ma duc,normal:-)
Nici eu nu rezist,ma duc, iau lumina si plec. Oricum, ma mai uit la slujbe la televizorhappy

| laurash_9338 a răspuns:

Nici eu nu rezist. Sa stau pana la 7 dimineata e prea mult timp. E obositor si mai ales ca marti sau miercuri incepe scoala... Nu cred ca in 2-3 zile o sa-mi refac somnul si nici sa dorm in ore nu potcrying.

| alexandra_2187 a răspuns:

Dar cine rezisita?laughing)) normal ca nu stam pe langa slujbalaughing)

| Do_3377 a răspuns:

Nici eu nu rezistlaughing.

| dydylush a răspuns:

Buna.Eu nu stiu daca ma duc sigurlaughing.dar de fiecare data cand am fost eu ma plilkt repede mai mult stau pe afarabig grinlaughing.

| andrada_6583 a răspuns:

Eu nu pot sa rezist sad Ma uit la filmuul cu Isus.sau daca vrei poti merge sa stai putin apoi iei lumina si poti pleca ...macar ejtii impacata ca ai fost. daca nu stai acasa si te poti ruga happy