| AirănMeidăn a întrebat:

Am avut contact sexual ieri, dar s-a rupt prezervativul.Era Durex Extra Safe.
Care ar putea fi cauzele?

20 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Daca te omoara mamica ta sa ii zici sa sune la mine. ( 072 523 4329 )

| PedoBarbie a răspuns:

Compania Durex îşi cere scuze.

| Exilee a răspuns:

Nu s-a gasit un diametru pe masura? rolling on the floor Depasea limitele?

| AirănMeidăn explică (pentru Exilee):

Te rog frumos sa pleci de aici

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

A fost ciudat, recunoaste.

| AirănMeidăn explică (pentru Exilee):

Recunosc, bine? Esti multumit?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Mi-ai multumit si mai mult dezamagirea... aceea ca nu am putut fi eu rolling on the floor

| AirănMeidăn explică (pentru Exilee):

Lamentabil, intr-adevar

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ca nu am putut sa fiu eu cel care ar fi avut la indemana unul de calitate, sper ca nu te gandesti la un eventual orgoliu.

| AirănMeidăn explică (pentru Exilee):

Desigur. Sunt sigura ca ai fi venit numaidecat sa ma ajuti. Esti un prieten adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defect de fabricatie. Sau a fost pus gresit, sau l-ai ciupit cand l-ai desfacut sau s-a taiat in aluminiul ala de protectie, sau lubrifianul daca sta prea mult nefolosit ataca cauciucul (nu saptamani, ci luni)= ma refer la depozitare necorespunzatoare. Sau doar pur si simplu ghinion, ti-a fost scris sa fii parinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Condiţii meteo nefavorabile, clima neprielnică, starea ta de dispoziţie anormală şi calitate proastă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuia sa cumperi prezervative de la tigani.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Ai bufnit prea tare podul palmei.

Răspuns utilizator avertizat
| Public22 a răspuns:

Poate era defect din fabrica, sau cand l-ai desfacut l-ai ciupit

| Peaches a răspuns:

Chuck Norris/ Nokia/ Dry Cooker. Una din ele cu sigurantawinking

| Rührselig a răspuns:

O cauză ar fi că nu ţi-ai tăiat unghiile de la mâna dreaptă.