| Ana_1308 a întrebat:

am si eu o intrebare:pentru cai care au NOKIA 5230 as putea sa ii instalez mess(yahoo)si sa se vada ca la calculator? si daca da o sa platesc la fiecare conectare la mess?

Răspuns Câştigător
| NobodyHeree a răspuns:

Da! Se poate sa iti pui mess pe el si nu platesti chiar la fiecare conectare.Platesti in functie de viteza internetului pe care o vrei. Dar platesti in fiecare luna cate o suma de bani pentru internet.

Bafta!

fundita?

2 răspunsuri:
| Andrew1998 a răspuns:

Mai bine foloseste eBuddywinking si da, exista, se numeste mini yahoo messenger, il gasesti pe net...succes la chatuit

P. S: sI eu vreau sa imi iau Nokia 5230 zilele asteatongue

| ZuZuAleX a răspuns:

Pe mess intri de pe net intri pe yahoo.com apoi dai messenger dar d einstalat pe tel nu stiu daca poti oricum nu o sa iti apara mesu ca la calculator. cauta penet pe tel yahoo messenger download fo mobile de acolo te descurci tu!