| adytzzza a întrebat:

am si eu un Nokia 5230 dar pot sa ii instalez acasa softul? prin cablu de date,,,, si de unde as putea sa il descarcbig grin soft

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De pe siteul Nokia. Exista softul Nokia Software Updater. Da-l jos, instaleaza-l si gata. Atentie! Daca se intrerupe instalarea e grav. Te sfatuiesc sa scoti cartela din telefon si sa ai toate contactele slavate pe cartela sau pe alt telefon.

| adytzzza explică (pentru Salontanul):

Pai ce se intampla daca se intrerupe?

| Salontanul a răspuns (pentru adytzzza):

Daca se intrerupe poti sa o iei de la capat dar se poate defecta telefonul. E cu semnul intrebarii. Daca telefonul e in garantie pierzi garantia.