| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a întrebat:

am un nokia x3 si filmeaza numai 11 secunde. ce sa fac sa filmeze mai mult?

Răspuns Câştigător
| Siminik a răspuns:

Probabil ca asa e setata durata clipului video, dar poti sa o schimbi de la video-setari-durata clipului video-max. disponibila sau cat vrei tu

4 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Trebuie sa il setezi sa inregistreze pe card, si nu pe memoria telefonului.

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene explică:

am un card de 2gb aproape gol l-am luat ieri telefonul

| hSh3ad a răspuns:

Are memoria plina...bagai un card de 1gb si o sa filmeze mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are prea putina memorie. Cumpara-i un card de 1-4 gb si o sa filmeze cat vrei tu happy