| megabum a întrebat:

Dati-mi si mie un link cu un program bun de filmat care sa filmeze cat vreau eu, dar sa nu fie fraps ca ala nu filmeaza decat cateva secunde. Vreau sa filmeze cat vreau eu! Multumesc de ajutor! Raspuns cat mai repede, Fundita cat mai mare!

Răspuns Câştigător
| darksy36 a răspuns:

Am eu FRAPS full. Doar il instalezi si gata: filmezi cat vrei tu., ai control total. Daca il vrei da-i add la myhayonutz10@yahoo.com si iti mai dau si alte programe de filmat desktop la 1080p, in format full HD happy

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

PROGRAM de facut video-tutoriale (inregistreaza ecranul desktopului)
Descarca CamStudio - Desktop Screen Recorder de aici http://sourceforge.net/projects/camstudio/ cu el poti inregistra ecranul desktop-ului tau in timp ce ruleaza un film. uite si un tutorial aici sa vezi cum se procedeaza http://www.pc-config.info/......camstudio/ sau aici http://queen-soft.blogspot.it/......ran-1.html

Restul programelor au nevoie de licenta ca sa filmezi cat vrei tu, inclusiv Fraps.

| megabum explică (pentru neluL):

Nu imi merge zice sa il reinstalez, eu l-am reinstalat de 2 ori si tot asa imi spune.

| neluL a răspuns (pentru megabum):

Si eu ce sa inteleg daca nu-mi dai detalii? Ca programul nu e bun sau ca ai sistemul de operare varza?

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Eu am hypercam 3.Imi este bun.
Bafta!

| taken a răspuns:

Cauta bandicam.

| corbeaioanagabriela a răspuns:

Yutube...e cel mai bun si nu mai instalezi.

| Raduuuuu a răspuns:

Eu am folosit intr-un timp Hypercam 2.

| andreiu20 a răspuns:

CamStudio