| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a întrebat:

am un set de intrebari
1, cati ani aveti?
2.la ce ora va culcati de obicei in vacanta? dar in timpul scolii?
3.la ce ora va treziti in vacanta? dar in timpul scolii
4.cand va bagati in pat pe ce canal va uitati? la ce emisiune?

Răspuns Câştigător
| Andrew1998 a răspuns:

1, cati ani aveti?

azi am facut 13

2.la ce ora va culcati de obicei in vacanta? dar in timpul scolii?
in vacanta : ora 3-4 in timpul scolii : 12 noaptea
3.la ce ora va treziti in vacanta? dar in timpul scolii
vacanta : 10, scoala: 9
4.cand va bagati in pat pe ce canal va uitati? la ce emisiune?
Discovery Travel& Living. Toddles & Tiaras (Frumuseti miniaturale) si I didn't know i was pregnant (Nu am stiut ca sunt insarcinata) apoi ma ia somnulaughing

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AcidCuSange a răspuns:

1. 11
2.vacanta:1-2 noaptea, scoala:10-10 jumate seara
3.in vacanta la 12 dupa amiaza in timpul scolii la 6 jumate
4.pe kiss tv, ascult muzica

| Razvan1807138078340 a răspuns:

9 si 7

Pe discovery

| Prajitură a răspuns:

1. 14 ani
2. In jur de 4 dimineata.
3. 11-12 in vacanta. si in timpul scolii ma trezesc la 7 fara 10.
4. thinking depinde ce zii e, dar de obicei pe Discovery Travel&living, Kanal d, Euforia, Antena sau ProTv.

| saymoon a răspuns:

1.bip...bip
2.vacanta...pe la 2, 3, depinde unde plec sau ce fac.In timpul scolii, undeva pe la 22, 23.
3. 12, 13 ma trezesc, bine daca na ma trezeste nimeni.In timpul scolii.la 6, fac naveta la liceu, si na...
4. Da, nu prea ma uit la TV, mai rar, si cand ma uit, pe Discovery ( la Tehnici esentiale de supravietuire; Dezastre naturale, Fenomene stranii, Crimanali in serie, Dr G-medic legist, de astea), daca e frati miu la TV ma uit la desene animatehee hee.

| andreea4ever a răspuns:

1.Am 15 anishori
2.In vacanta ma culc cel mai probabil la ora 2 dimineata
3.In timpul scolii ma culc la 12. 00-12. 30
4.Pe Animax la desene tongue, pe euforia la Oprah, pe antena 3 la In gura presei, pe antena si pro tv la stiri :d cam la astea ma uit. Poate am mai scapat ceva. Oricum schimb canalele si daca vad ceva ce imi place ma uit la el

| andreea4ever a răspuns:

Si la intrebarea 3 :d scuze dar am uitat
In vacanta la ora 12-1 dupamiaza
In timpul scolii
la 9 jum-10

| LauraLl a răspuns:

in vacanta la 12
in timpul scolii la 11
12 in timpul scolii 9
antena 1 la narcisa salbatica(serial)

| Lexii a răspuns:

1. 14(aproapeblushing)
2. In vacanta in jur de 3, in timpul scolii pe la 1-1 jum.
3. In vacanta pe 12-1, in timpul scolii 9-10 (si pot spune ca e un chin, suna ceasul de 2-3 ori pana sa ma dau jos sa il oprescblushing)
4. Pai in timpu scolii ma bag in pat pe la 10 jum sa vad "Povestiri de noapte" pe Acasa. Dureaza pana pe la 11 jum, dupa mai stau putin la calculator apoi ma culc(cel putin incerc sa adorm).

Simpatice intrebarihappy.