| biancaalexe a întrebat:

De obicei la ce ora va culcati in timpul scolii? Pentru cei care au ore dupa-amiaza. big grin

3 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

Pe la 2-3 dimineata si ma scol la 7:30 happy (pe.x da eu am probleme la care sa ma gandesc si nu pot dormi, normal e sa dormi 8 ore pe noapte deci faci u calculul si te culci al ora potrivitawinking )

| Popcorncubranza a răspuns:

Nu ma culc la o ora anume... ma culc cand nu mai pot sta in picioarelaughing De obicei undeva intre 12 noaptea si 2 dimineata thinking Ma trezesc la 7-8 big grin

| ℓαυяα a răspuns:

Pe la 4, 5 laughing nu pot sa dorm mai devreme big grin