| HermioneLove a întrebat:

Buna TPU.Voi la ce ora va culcati in vacanta? Dar in timpul scolii si weekend? big grin

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un somn bun este sănătos pentru organism, între 8 și 10 ore pentru adolescenți.
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Nu e o ora fixa.Atunci cand vine mos Ene pe la gene.

| Xtadelo a răspuns:

Vacanta : 2-3
Scoala : 1-2
Weekend : 4-5 laughing

| Crucified a răspuns:

In vacanta cam la 12 noaptea, acum depinde cand ma ia somnul. In timpul scolii tot la 12 noaptea si in weekend tot la 12 noaptea. happy Nu pot sa dorm mai devreme caci asa m-am obisnuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine in intrebarea ta e foarte important si cand ne trezim, pentru ca eu de exemplu ma culc pe la 12:00 in vacanta, dar ma trezesc la 7:00-8:00 (am mai multa pofta de viata dimineata, de aceea aleg sa dorm mai devreme).
In weekend, la fel, tot la 12:00, iar in timpul scolii la 10:00, dar ma trezesc la 6:00.
Tu? happy

| HermioneLove explică (pentru anonim_4396):

În vacanță nu prea am o oră fixă.Dar de obice între 23:00-01:00.Și mă trezesc pe la oră 10:00 big grin.
În wekeend pe la 22:00-23:00 iar în timpul școlii tot la 22:00 dar cu excepții mai mă culc și pe la 23:00 și mă trezesc la 07:00. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este recomandat un somn de 8 ore.
Te pup!

| Carmen100 a răspuns:

Sall!
Cand merg la scoala- 1 sau 2 noaptea
In vacanta - de la 2 pana la 8, depinde
In weekend- 2 sau 3

| Carmen100 a răspuns:

Sall! In vacanta uneori stau pana dimineata la 8 sau pana la 2 uneori. In timpul scolii ma culc pe la 12, 1... depinde happy

| Wehes a răspuns:

Scoala : pe la 12 jumate - 1 noaptea.
Vacanta : nu prea stau noaptea pe acasa waiting, cam 4 dimineata.

Răspuns utilizator avertizat
| Zoey112 a răspuns:

Scola: 10-11
vacanta: 11-12-4

| AndreeeexD a răspuns:

Eu stau toata noaptea cu castiile in urechi ascultand Skrillex cu max. volum. Problem? smug laughing

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Vacanta-12.00-1.00
Weekend-11
Scoala-10.30

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

In vacanta:
5:00
in weekend:3:00
in timpul scoli :23:00

| tudo393 a răspuns:

In vacanta pe la 4:00. wekeen 2:00..si scoala 12-1:00.dc? rolling on the floor

| HermioneLove explică (pentru tudo393):

Intreb de curiozitate laughing

| PublicName330 a răspuns:

Nu avem...

| CameliaS a răspuns:

Eu în vacanță mă culc în jurul orei 23:00 - 00:00. În timpul școlii mă culc în jurul orei 22:00 deoarece învăț dimineața. Știu că sună "băbește" însă cred că indiferent la ce oră începi orele, ora 22:00 ar trebui să fie ora la care să te bagi în pat, pentru că somnul între 22:00 și 00:00 s-a dovedit că este cel mai odihnitor pentru creier. Toate cele bune! happy

| Restinpeach a răspuns:

Vacanta - 3-8 dimineața
Scoala - 12-3 dimineața
Weekend - la fel ca în vacanță
În timpul scolii mă scol la 9 - 10 iar în vacanță și weekend - 1-4 ziua

| Cristi2YO a răspuns:

Vacanta 7-8 dimineata, weekend 3-4 dimineata, si scoala 9 jumate - zece

| UserName450 a răspuns:

Vacanta - 7 dimineata
Weekend - 5 dimineata
Scoala - 3:30 dimineata

| AlinaMaria1999 a răspuns:

Pe la ora 23-24.

| xXxMADAxXx a răspuns:

In vacanta stau treaz 3 zile si dupa dorm panl 6 seara. la scoala ma cul la 1 jumatate seara si ma scol ma 6 fix dimineata si in weekend tot la fel ca in vacanta!