| Comy a răspuns:

Puteai sa ne dai linkul de la intrebarile lui nu sa le insiri pe toate

| Dumnezău a răspuns:

Troll detected.

| Työlki a răspuns:

Baaa,nu vedeti ca sunteti prosti?
Eu mananc si beau cu gandul!

| Ade explică:

@Comy,ma gandeam sa fac si eu un top...

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Pentru intrebarea 7:-foloseste un prezervativ imaginar! Da sa nu te zgarcesti!

| DontHaveANamee a răspuns:

Sunt invidioasaastraight face.El e mai amuzant decat totii mebrii de la t/a frustrated.

| DontHaveANamee a răspuns:

Membrii*

| MrSpooky a răspuns:

Asta e scapat cumva din camasa de forta
hehe...las cal vanez eulaughing

| LonelyLoner92 a răspuns:

Vreau sa va spun la toti ca nu inteleg cum pe acest site, moderatorii accepta orice fel de intrebari.

Am mai vazut intrebari la altii care mi se pareau anormale, dar intrebarile astuia sunt ret@rdate.

Si inca ceva... Voi nu v-ati dat seama ca individul acesta a pus toate intrebarile la misto rolling on the floor?