| simonafrumoasa a întrebat:

am mai pus eu o intrebare acum ceva timp in care mi-am zis povestea de dragoste(http://www.tpu.ro/......-intr-un/) si in ea dupa cum ati vazut daca ati citit intrebarea am zis ca vreau sa ma ajutati sa ii spun unui barbat mult mai in varsta ca mine casatorit si cu un copil ca il iubesc. intr-o zi saptamna asta m-am dus la casa lui. eram atat de supaarata atunci findca ma certasem cu familia mea pentru ca am plecat in cluj si am stricat masina. simteam ca sunt distrusa ma gandeam numail la boala iubirii mele. asa ca atunci am mers hotarata la el sa ii marturisesc iubirea. era numai el acasa si fisu care era in camera alaturata si statea pe net ( eu cand am intrat nici nu am bagat de seama ca este in casa. el a rams pentru un moment cu o fata de bou dupa a zambit si m-a intrebat mai in gluma mai in serios cum de mi-am mai amintit unde locuieste. eu nu am putu sa spun nimic iar el ma invitat in casa. inca stateam fara sa zic nimica si el mi-a adus un pahar cu apa. el tot incerca sa intre in vorba cu mine insa eu nu comunicam pentru ca eram panicata pentru ceea ce urma sa fac. atuncia el s-a intunecat la fata si m-a intrebat ce se intampla cu mine. mi-a spus ca a observat ca ma inrosesc in fata lui ca ba ca ma mai si pierd cateodata. a observat si ca dupa cele zise am inceput sa tremur oarecum si mi-a mai dat o replica "poftim acum tremuri" si m-a luat de mana. m-a intrebat "ma iubesti" iar nu am putut sa raspund. dupa a mai zis. " nu te inteleg te purtai urat la inceput acum te pirzi de fat cu mine ce se intampla esti ok?" sau ceva de genu. atunci ma mai intrebat odata daca simt ceva pentru el si eu lacrimand(recunosc ca m-am straduit sa lacrimez pentru ca sa il fac mai sensibil si pentru ca ma gandeam intruna ca ma crede nebuna si ca m-am bagat in rahat singura) am dat din cap. dupa un moment el m-a sarutat adinc si a incercat sa desfaca fermoaru de la rochie.
atunci s-a auzit trantindu-se usa si o voce care il striga. atuncia ne-am speriat si ne-am despartit cand a intrat nevasta lui in casa fluturandusi buclele blonde. m-a vazut acolo si m-a intrebat pe un ton mai ridicat ce caut acolo? recunosc ca probabil aveam super panicata moaca. nu stiam ce sa zic cand a intervenit el si a zis ca eram in trecere si am intrat sa i aduc o mica atentie din partea parintilor mei. atunci sa mai oferit sa ma cond iar eu refuzandu-l am plecat. de atunci imi tot da intalniri in cluburi si pe la piscine ce sa ma fac? se aude ca el umbla dupa multe piti. isi cam permite ce ii drept frumos e, bogat nu mai vorbim, job bun are. dar sunt sigura ca alealate vroiau doar banii lui, eu nu eu il iubesc si ma gandeam ca daca eu demonstrez ma va iubi si el. ce sa fac? sunt constienta de toate dar dati-mi un sfat sa ma intalnesc cu el sau nu? voi ce parere aveti? va rog sa nu dati raspunsuri obraznice.

1 răspuns:
| Sadicalex a răspuns:

Dupa parerea mea ...cauta altul nu fi carpa lui.El cauta pitipoance cu care sa aiba aventuri de 1 noapte si atat.