| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Azi la scoala a inceput sa ma doare burta fff rau si am avut diaree.De 3 zile am asa dar mi-a trecut si iar a aparut. Si simt parca mi se fermenteaza burta...De la ce ar putea fi?

7 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

*gay mode*
Buna, probabil ai o tumoare turboreactoiodalopartochisca la stomac ai putea murii daca nu te duci in momentul de fata
fii foarte atent
* je mode*
si cica scoala nu a omorat pe nimeni

| AlinaaAli a răspuns:

rolling on the floorlaughing permite-mi te rog laughinglaughinglaughing

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Foxie2 a răspuns:

Cand ai o problema nu prea conteaza din ce cauza o ai ci cum sa o rezolvi. Probabil e de le mancare just http://www.efarma.ro/products.php?id=927

| Lullly a răspuns:

Pentru ca ai mancat fasoleee.

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Fratee straight face scuzati-ma in loc sa aleg sanatate am ales T/A puppy dog eyes va log sa ma scuzati puppy dog eyes

| Apache a răspuns (pentru 7DaysCuPortocale):

...cred ca ti-ai semnat condamnarea la moarte duda
Rest in peace

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Apache):

So...right