| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU!
Care este cea mai bună glumă seacă pe care o știți?

Răspuns Câştigător
| 19flo79 a răspuns:

Erau doi copii pe strada. Pe unul il cheama Ionel iar pe celalalt il cheama mama acasa happy

6 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

– V-am povestit vreodată despre mine? Minele sunt niște găuri din care ies minerii!

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Știți ce poate fi mai rău decât un bebeluș într-un tomberon? Un bebeluș în două tomberoane.

Bine asta este mai mult cu umor negru.happy

| Anuket a răspuns (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Îmi sunt foarte cunoscute aceste bancuri, dar nu au nici măcar acel umor negru...

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns (pentru Anuket):

Ba da are umor negruhappy. Un bebeluș în două tomberoane. Adică tăiat pe din două.

| diabetzaharat a răspuns:

Esti gay si maro la chilotei