| RiRikk a întrebat:

Care este cel mai tare banc pe care l-ati auzit?

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Erau doi soti si sotia era foarte geloasa si cand ajungea barbatu acasa ea mereu il lua la puricat in cautare de fire de par si mai gasea cate unul.intr-o zi vine sotul acasa fara nici o scama macar la care nevasta zice chiar asa ai ajuns sa ma inseli cu o cheala

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Era unul în care tu dădeai logout.

| CautNume a răspuns:

Stii, exista Gugal.

| Cromwell a răspuns (pentru CautNume):

Gugal ....ai de pl ta straight face se scrie google

| CautNume a răspuns (pentru Cromwell):

Vai de prostia ta ca nu stii ce inseamna o gluma.Chiar ma mir ca exista oameni ca tine.
Apropo, dar "Trivia/Amuzante" stii ce inseamna?

| Cromwell a răspuns (pentru CautNume):

Daca gugal e gluma... straight face

| CautNume a răspuns (pentru Cromwell):

Tu ori faci pe prostul ori...
In fine, gata, n-am chef de cearta.Am inteles ca nu esti capabil sa intelegi o gluma.Acum, gata, mergi la prieteni tai (daca ai, ca nu m-as mira sa nu) si crede-te pe acolo Einstein.

| MrsDraguttza a răspuns:

Doamne... toti pun intrebarea asta...
nu am nimic cu tine...
uite
intra pe mioritice

| violetajustme a răspuns:

Nu cautati femeia perfecta. Astazi stau in casa!

| WarHammer a răspuns:

Www.yeti.ro
Zic si eu...

| DevilBehindYou a răspuns:

Asa...Bula avea odata un caine cu care merse la vanatoare.El trase 3 focuri in aer si cainele fugise. Bula hotarat, il duse pe caine la un dresor. Dresorul se gandi putin iar apoi duse cainele la toate chefurile toate nuntile, toate petrecerile, apoi cand dresorul du cainele lui bula inapoi bula iarasi trase trei focuri in aer:
Cainele:-Ia-uzi una ia-uzi doua ia-uzi patru zeci si nouaaaa

| Torreto395 a răspuns:

De 1 aprilie Bula vroia sa pacaleasca si el pe cineva asa ca se duce la maica-sa si ii zice:
-Mama, s-a spanzurat tata in garaj!
Maica-sa fuge repede plangand in garaj.
-Bula, dar nu e nimeni spanzurat in garaj.
La care Bula raspunde:
-Pacaleala de 1 aprilie, tata e spanzurat in pod.

| Dumitrascu_Livia_Gabriela_1973 a răspuns:

Intr-o zi o doamna veni la un sergent si ii spuse:
-Domnule, cineva mi-a furat portofelul!
-Pai unde il aveati?
-Aici!(aratand cu mana spre san).
-Pai nu l-ati simtit?
-Credeam ca-i om serios...

| Anca_Tusinschi_1979 a răspuns:

La etajul 1 sta bunica lui Bula, la etajul 2 sta mama lui Bula, iar la etajul 3 sta Betmen.Merge Bula la bunica lui si zice:
-Buna bunico!
-Ce faci Bula? Hai sa te invete mamaia matematica.Cat e 5x5?
-10,raspunde Bula.
-Ba nu, e 25.
Apoi Bula ii trage o palma si zice:
-Nu ma contrazice!
Apoi se duse la mama lui. Zice Bula:
-Mama, mama.Am invatat matematica.Stii cat e 5x5.E 10.
-Nu puiule, este 25.
Apoi Bula ii da o palma si zice:
-Nu ma contrazice!
-Apoi se duce la etajul 3. (cand vreti sa ziceti bancul unui prieten spune ca la etaju 3 sta Spiderman, iar o sa zice :,, Ba nu, Betmen,, iarvoi ii veti trage o palma si vezi zice:
-Nu ma contrazice!

| Bluu_Adi_1996 a răspuns:

Era un American un roman si un tigan.Mor toti trei intr-un sfarsit si ajung in rai, ii intreaba Dumnezeu americanule tu ce ai furat la viata ta? Americanul:O maslina. Dumnezeu:bagati-o-n fund si du-te-n rai.Romanule tu ce ai furat la viata ta? Romanu:o caisa. Dumnezeu:bagati-o-n cur si du-te-n rai.Incepe romanul sa planga si ii spune dumnezeu de ce plangi? inca ai sacapt usor... spune romanul, pai mi-e mila de saracul tigan ca a furat un pepene laughing)))

| Romanici_Bogdan_1973 a răspuns:

Spun si eu una mor de ras cand o aud laughing Singurul care a participat la accident este bula.Un politist se duce la el si il intreaba:ma copile de ce a cazut omu ala de pe schela.
-pai la batut dumnezeu
-pai de ce la batut dumnezeu?
-pai a injurat.
-ce a injurat?
-fututi dumnezei mati nu ma-i scutura schela! laughing laughing laughing laughing rolling on the floor rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor