| gAbY4Fun1 a întrebat:

Caut CEL Mai Tare banc care l-ati auzit! FunDa

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Era un om într-un sat. Și vede o vilă cu subsol.Și afară se văd câteva geamuri.Merge omul acolo, își face nevoia(pipi), și era o femeie care îi zice : ce grosălanie!( ce obrăznicie, ar însemna) Și el îi răspunde: și mărimea cum e? laughing

3 răspunsuri:
| MickyloveAndySixx a răspuns:

Bannnnccccc! big grin

| AlynutzuDinu1994 a răspuns:

In padure si-a luat ursu' ferrari si se dadea mare pe la toate animalele.
In cele din urma ajunge la Iepuras si ii spune:Ce zici Iepurasule iti place?
Iepurasulbig grina, da dar nu-i mare lucru!
Ursu':Serios! Uite Iepurasule vezi prapastia aia? Eu merg cu 200 la ora si ma oprescla 2 cm inainte de a cadea!
Zis si facut se suie Iepurasul si baga Ursu' 100, 200...
Ursu': Iepurasule te-ai pisat pe tine!?!
Iepurasul: Da, da, da...
Pac! Opreste Ursu' la 2 cm de prapastie!
Iese Iepurasul din masina si zice :Ba Ursule, fi atent! Eu ma opresc la 1 cm de prapastie cu 300 la ora!
Zis si facut, baga 100, 200, 300...
Iepurasul:Ursule te-ai pisat pe tine!?!
Ursu': NU, nu, nu...
Iepurasul: Poti si sa te pisi ca n-ajung la pedale laughing))))