| anonim_4396 a întrebat:

Care este topul tau personal al celor mai amuzanti useri de pe acest site? Dar al celor mai seriosi?
Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

EE,, vad ca nimeni n-a avut curajul sa faca un topsad. Incep eu:
Useri seriosi;
1. c2rmen
2. c2rmen
3. c2rmen
4. c2rmen
useri amuzanti:
1. c2rmen
2. c2rmen
3. c2rmen
4. c2rmen.
Ce alte topuri mai doresti?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Aproape toti sunt seriosi si amuzanti cand e cazul!

daniela
| daniela a răspuns:

In afara de cei ce raspund vulgar si cauta mereu pricina si sambure de certa in orice intrebare, toti sunt seriosi si amuzanti dupa caz

| TzaCaNeL a răspuns:

Ma rog, nu este top. Cei mai amuzanti useri de pe site sunt cei care mai spun prostii ( nu injuraturi ). Cei mai seriosi sunt cei care dau raspunsuri inteligente si folositoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Topul meu propriu si personal este secret de statbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

C2rmen, ti-a tremurat mina si n-ai nimerit tastele potrivite. Tu voiai sa scrii de mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Sensei.BRO----Andrei eh, m-ai prins! sadsad Dar stt, sa nu-si dea lori seama!