| Nuodai a întrebat:

Propun sa se faca un TOP al MEMBRILOR acestui site.
Topul celor mai simpatici membri.
Topul celor mai amuzanti membri.
Topul celor mai antipatici membri.
Topul celor mai "rautaciosi" membri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu ce inseamna Nuodai, te porti ca atare. big grin Cat despre cei care deja se simt jigniti. Multa sanatate. Te votez pe tine la simpatici, arunci cu otrava intr-un stil frumos. big grin App, pot sa scriu traducerea nick-ului tau?smug

17 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu ma intrece nici sfintii in bunatate dar nici dracu' in rautate.

| Vizitiul a răspuns:

Poate creezi si-un top al inteligentilor, ca sa fac si eu parte dintr-un top.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu sunt de acord.Vor fi multe conflicte si certuri in legatura cu topul antipaticilor, rautaciosilor etc.Nu trebuie sa exista un top negativ ci doar pozitiv.Un top pozitiv ar fi binevenit dar negativ nu.
Sa nu uit, exista un top, sus la Comunitatea este topul userilor TPU.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Macar sa stii si tu in ce te bagi, nu?
Nici nu ti s-a uscat cerneala pe cont si ai si cugetat la o intrebare super-inteligenta.
Imi amintesti de reclamele alea idioate cu "cat timp pierzi zilnic la toaleta". Se pare ca, pentru unii, asta nu e timp pierdut. Am uneori senzatia ca toate ideile luminoase se nasc cu complicitatea Tranz-activ-ului.

| mihaibrasov a răspuns:

Eu intru in toate topurile pe ultimul loc. tongue

| NoChanceForUs a răspuns:

Ok,propune.thinking

| Dmonik a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi nick-ul. Fa in asa fel incat sa te cheme Nuainimerito!
Cum sunt? Amuzanta? Simpatica? Antipatica? Rautacioasa? Nu...doar ironica!

| Dmonik a răspuns:

Vezi, nici nu ti-ai facut bine cont si ai inceput sa-ti faci propriul top aruncand atribute si catalogand!
Unii mai lipsiti de inteligenta, altii - superiori, tematori, sensibili, iar altii doar rautaciosi!

| Vulvatron a răspuns:

Stiu eu unul care e cel mai idiot de pe aici happy

| Maria123 a răspuns:

Oribil de dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o propunere http://www.youtube.com/watch?v=-GfscmQoqaE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar se simtea lipsa unor contraziceri in masa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este asemenea top. poti privi rankurile, si vei vedea care ce si cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigur ca faci parte din satff-ul TPU si vrei sa-ti bagi coada sa intarati spiritele, ce ti-ai pus in mintea aia diabolica?

| Nuodai explică:

Dmonik, nick-ul meu se traduce in... si provine din ...Asadar nu esti ironica, esti doar slaba si lipsita de inteligenta. Cand o sa afli ce inseamna acest "nuodai", o sa poti sa-ti etalezi gandurile ironice si cu acelasi aer de balon spart.
Promotie, intri in topul celor simpatici, amuzanti, nebuni de legat tongue.
Mintea mea diabolica dorea un top, nu sa starneasca comentarii rautacioase. Nu am stiut ca pe aici ratacesc suflete sensibile care nu suporta felul in care este vazut de altii.

| Nuodai explică:

O corectare: Pentru ca m-a speriat Dmonik cu ironia ei.
...suflete sensibile care nu suporta felul in care SUNT VAZUTE(sufletele, pentru alti ironici) de altii.

| Nuodai explică:

Valerie, daca stii traducerea nick-ului meu ai funda si vot. Imi trimiti traducerea pe privat, restul ironicilor si inteligentilor, le dau de furca. Aciu pentru topul tau.