| Meme10Meme a întrebat:

Deja ii stiu pe Overeem si pe Meme10Memu [amandoi primind suspendare]. Dar cati useri ''faimosi'' si amuzanti [sa ma exprim elegant] mai sunt pe site-ul asta?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ce tot spui acolo, nu ma vezi?
Of, credeam ca perfecțiunea mea a atins inimile tuturor sad

| DonEduardo a răspuns:

Unul dintre ei e Harfagre, prietenul meu. Xenofobul ala ar merita suspendat. Harfagre, prietene, daca vezi asta, stai in casa ca ne ataca musulmanii (sarcasm).

| Meme10Meme explică (pentru DonEduardo):

Care xenofob?

| DonEduardo a răspuns (pentru Meme10Meme):

Harfagre.

| Adrian5575 a răspuns:

De ce au primit suspendare?

| Meme10Meme explică (pentru Adrian5575):

Meme10Memu a primit pentru ca era un religios fanatic, iar Overeem pentru ca era xenofob.