| SuccesIsMyOnlyFuckinOption a întrebat:

ce lucruri amuzante ati facut daca ati fost somnambuli? Cel mai amuzant raspuns primeste funda big grin

7 răspunsuri:
| TooSexyForYou a răspuns:

M-am dus să mă piș în cadă.

| OnuOnulică a răspuns:

Doar mie îmi apare jos de tot o reclamă cu 2 oligofreni care se pupă?

| Seducatorul a răspuns:

Pai intr-o noapte m-am trezit ca dormeam intr-un cires! Nu stiu cum am ajuns acololaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate-miu în tinerețe. În miezul nopții el intrase în camera părinților și ceruse morcovi, din senin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am treziu sub pat. faza amuzanta e ca fosta credea ca cineva se ascunde, si a inceput sa strige dupa mine, cand am auzit am tras un cap la pat mai ceva ca in filmele cu prosti.

| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

Întrebarea este ce nu am făcut.