| Matei_Rodica_1997 a întrebat:

Ce mai faceti? Intrebare pusa din lipsa de ocupatie...
Voi ce faceti cand va plictisiti?
Eu una nu stiu.
Dar ce parere aveti despre superhitul acesta:
http://www.youtube.com/watch?v=HmdaZN021gM
sau de chestia asta?
http://www.youtube.com/watch?v=uGamEOaAXTU

Răspuns Câştigător
| dyana99scumpick a răspuns:

Pai eu fac foarte bine si in legatura cu melodia cu pensia i o porcarie fiindca isi bat joc de bietii batranei si de holograf si piesa cu facebook i haiosbig grin funda;happy?

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Wow,ai descoperit nişte chestii vechi, nasoale şi arhicunoscute şi vrei să ne luminezi şi pe noi. Tu, Jedi al umorului ieftin găsit pe internet.
Dispari.

| Iulian03 a răspuns:

Ma joc pe PC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si te impusca, daca te pliactisesti.

| escapegoatxd a răspuns:

La fel, pc

| blooDyFox a răspuns:

Daca tu esti plictisita de ce ne plictisesti si pe noi cu o intrebare cretina?

| Young_Dae_Jyung_1990 a răspuns:

BlooDyFox - daca nu iti convine întrebarea de ce răspunzi? Veziți de alte întrebări, împreună cu - Woodenpints91 - Cat de întrebarea ta sunt de acord cu -dyana99scumpick - big grin