| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre conversatia celor doi? ( intrebare pusa pentru. o prietena )
Ce parere aveti despre ce spune el?
http://www.youtube.com/watch?v=dc8r6zwULRM
Multumim :)!

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

happy frumos, nu stiu ce baiat ar putea sa te ierte de atatea ori happy foarte frumos...

| Miina a răspuns:

Ce frumos! love struck
Si parerea despre ce spune el: cred ca-i pasa de fata si incerca sa-si ascunda durerea.
Frumoasa si melodia.

| ToxicGirl a răspuns:

In unele parti nu prea am inteles.dar din cate mi-am dat seama. fata nu vroia sa il sarute si el i-a dat 3 sanse.si pana la urma s-au impacata.mi se pare de treaba baiatul.dar nu stiu chiar toata pov si nu pot sa spun prea multe...deci eu crd ca el a suferit in legatura cu ceva...hmm.e genul mai sensibil.crd thinking

| deadea23 a răspuns:

Nu merge videoul straight face...