| Cryss95_5314 a întrebat:

Cine imi da si mie cateva idei de cadouri amuzante spre ex : I-am cumparat unei prietene de ziua ei cateva bijuteri si le-am pus intr-o cutie plina cu pufuleti, am impachetat un cadou in mai multe cutii prinse cu banda de izolat, am cumparat o minge si am pus-o int-ro suta de pungi. Cele mai originale idei primesc fundita! :*

2 răspunsuri:
| sabilopod a răspuns:

Incearca alta categorie!

| Naoa a răspuns:

Eu i-am cumparat prietenei mele niste haine pe care le-am impachetat in hartie igienica. Am cumparat un bax de hartie. Apoi, ca sa nu se desfaca, le-am lipit cu plasturi medicinali. E 1leu cutia. Iar pe cadou am scris "Se poate recicla.". Mi-au mai ramas 2 hartii igienice pe care le-am legat cu 2 fundite si i le-am dat si pe acelea. A avut hartie igienica pentru o luna laughing.