| pufulik a întrebat:

Peste cateva zile este ziua a doua prietene si vreau sa le fac un cadou mai traznit( de ex. ele la ziua mea mi-au impachetat un ob intr-un sul de hartie si in mai multe cutii... a fost foarte draguthappy[cadoul adevarat a venit la cateva ore:X]As vrea o idee, sa fie ceva original. Dau fundita:X:Xlove struck

1 răspuns:
| dulcik a răspuns:

Pune un nasture intr-o cutie de chibrit iar incepand cu cutia aia mica incepi si pui alte cutiute mai mari si tot asa pana ajungi la una foarte mare iar acea cutie o imbrci in ceva frumos ceva de cadou.Eu cand am fost la un majorat la o prietena asa i-am facut saraca a desfacut la cuti pana s-a plictisit. Da ai punea s-a pui in cutie si diferite chesti cum ar fi sa tai hartie creponata, sa pui diverse prosti ca sa aiba ce sa desfaca pana ajunge la nasture.