| MiiMii a întrebat:

Hei, in curand vine 8 martie si sunt intr-o mare pana de idei straight face. Ma poate ajuta cineva cu niste idei de cadouri originale.Va rog :-s. Funda kiss (Anul trecut i-am cumparat un inel...si l-am impachetat in mai multe cutii. pana pe la a 10-11 -a cutie cand a gasit in final vestitul cadou.happy )

Răspuns Câştigător
| zմzմツ a răspuns:

Poti face o prezentare video cu tine si ea... poti sa ii faci o mica petrecere in familie.sau poti sa ii faci o felicitare in diferite forme care sa contina ceva scris din inima pentru ea:X... Sper ca te-am fost de ajutorwinking.

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Inteleg ca vrei un cadou pentru mama ta?
Ce zici de o rama foto digitala in care incarci niste poze pe care ea stii ca le indrageste cu tine si familia. Daca n-ai buget pentru o rama digitala ia o rama normala, finuta si care sa mearga cu decoratiile din casa ta.

| fotomatic a răspuns:

Cel mai de efect este ceva personalizat. Poti face o cana, un ceas de perete, un glob... Ceva la care sa va uita tot timpul.
Uite pe aici cate ceva: www.epersonalizari.ro