| MentaI a întrebat:

Cu ce as putea sa imi epilez testiculele? Este buna ceara calda?

4 răspunsuri:
| Rogger14 a răspuns:

Nu e buna ceara calda, iti provoaca mancarimi si o infectie timp de 1 saptamana jumate. Foloseste Gillette si apoi aplici lotiunea antiinflamatoare ( bine pe langa faptul ca trebuie sa ai big sau lama foarte subtire si sa ai mare atentie sa nu te tai, ca e cea mai sensibila piele acolo.winking Funda te rog.

| DimLight a răspuns:

Cel mai bine le epilezi punandu-le in apa de 45-55 grade 1-2 minute, apoi dai cu o crema mentolata apoi aplici ceara, dupa folosesti baby oil, iese mai fin ca un fund de bebelus laughing

| Preda_Florin_1990 a răspuns:

Este foarte buna

funda?

| Nicolae_Leonard_1997 a răspuns:

Cu aruncatorul de flacarii laughing