| Lorє๔คnค a întrebat:

De curand am facut un test Mensa, si am aflat ca am IQ-ul 103.La varsta mea, cred ca am un IQ destul de bun.(13 ani)

Si ma intrebam oare ce IQ as avea la maturitate, cam peste 10 ani.Imi puteti spune voi, cu aproximatie?

Multumesc anticipat*

Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| ElevatorStricat a răspuns:

Eu am 12 ani si in clasa a 4 a am facut un test iq. eu cu 2 colegii. in fine mi-a iesit 120 sau ceva de genul. acum decurand mi-a iesit 126. si eu ma intreb. Oare ce iq o sa am la maturitate. nimeni nu stie

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Felicitari.esti putin mai desptept ca un caine!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si ai venit aici ca sa te dai mare?
De unde &%$! mea ai vrea sa stim noi IQ-ul tau?
Si taie 0-ul ala din mijloc ca sa-ti afli adevaratul IQ.

| Bya132 a răspuns:

Eu la 10 ani îl aveam 101 straight face acum îl am 145 oh go on și am 13 ani happy

| Kazimir a răspuns:

O sa-l ai sub 100 crede`ma... o sa te tii de toate prostiile posibile inclusiv alcool, sex si droguri

| Bastet a răspuns:

De unde draci să ştiu eu cât o să ai?

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Eu am 10 ani si IQ-ul meu e de 117. O sa vedem si mai departe ce o sa se intample. Exprimarea IQ-ului difera de la persoana la persoana. Poate sa creasca cu inca 15, 20 sau (dimpotriva) chiar cu 5, 10. Sa asteptam si o sa vedem.

| Lisa a răspuns:

Esti si vei fi cel mai destept copil din univers. felicitari
*very very very high sarasc mode off*

btw, ai nimerit categoria...copil de 13 clar-nevazator

| MikiPiki a răspuns:

Vrei raspunsuri serioase? esti pe t/a nu cred ca vei avea parte de asa ceva

| Sოﺁℓε a răspuns:

O sa traim si o sa vedem
stiai ca curiosi mor repede?

| Meluma a răspuns:

Mda...se vede cat de desteapta esti...nici nu stii la ce categorie sa postezi.

| TeoPT a răspuns:

Eu îl am cam 140. (nu prea am mai făcut teste de inteligență)

Nu îți poate spune nimeni cu aproximație.
Părerea mea e că ai un nivel de inteligență mediu.

Baftă

| Lorє๔คnค explică:

IloveKazimirAndLisa,este cel mai stupid raspuns pe carel-am vazut pe acest site. Daca tu crezi ca o sa-ti dau funda pentru ceea ce ai scris, te inseli amarnic

| Adrianetc a răspuns:

Ce intrebare stupida, eu am 15 ani si tot 103 mi-a iesit, asta inseamna ca avem o inteligenta normala, ce iq ai avea la maturitate? crezi ca toti evolueaza la fel de repede sau incet?, ai pus o intrebare gen : de ce ne-am nascut?

Răspuns utilizator avertizat