| Saiko10 a întrebat:

Voi ati facut vreodata un test iq? Daca da, ce iq aveti?
Daca nu puteti sa faceti unu aici: https://mensaromania.ro/testari-mensa/test-online/

14 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Drăguț, interesant, merci!

| Saiko10 explică (pentru sierra1):

Daca nu te deranjeaza poti sa spui ce iq ai, vreau sa vad ce iq iese la mai multe persoane.

| sierra1 a răspuns (pentru Saiko10):

E relativ și irelevant

| sierra1 a răspuns:

Bade raMLesS :

de ce ai IGNORA o persoană cu IQ mic? inseamnă că te situezi sub (subteran, nu oricum) persoana respectivă. Incă odată ți-ai dovedit din abundență, analfabetismul

| Catrice a răspuns:

S-a făcut deja sondaj și s-a aflat media de iq
A da și nr de întrebări la testul adevărat cam e cu 3 cifre.

| Fatamuntilor a răspuns:

Un test IQ se face intr-un cabinet autorizat, nu pe net!

| LoveSleep a răspuns:

Mi-a luat pc-ul foc după ce am trecut de 430iq.

| Saiko10 explică (pentru LoveSleep):

Da mi se intampla si mie uneori, trebuie sa imi folosesc undele magnetice ale creierului meu pentru a ma conecta la internet ca mereu imi buseste pc-ul de la inteligenta.

| raMLesS a răspuns:

Nu spune exact, mi-a dat peste 126...

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Asemenea teste nu au nici o relevanță.O persoană îți dovedește că are sau nu anumite abilități în funcție de deciziile pe care le ia în viață și felul cum gestionează anumite situații care implică răbdare.Aici pe TpU poți să îți dai seama de iq-ul unui utilizator și nu doar asta ci îți arată și personalitatea sa doar urmărindu-i întrebările și răspunsurile date.

| Theo94 a răspuns:

Da, daca il faci de mai multe ori o sa ai rezultate diferite, ultimul rezultata a fost 122.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Nu prea am încredere în teste IQ, pentru că mie mi-au dat rezultate de fiecare dată. Maxim am obținut 112 și minim 89. Cum vine asta? Odată ești prost și odată deștept?

| Saiko10 explică:

Nu o sa stau sa zic la fiecare in parte de ce testul iq chiar este relevant, daca chiar vrei sa stii de ce este relevant cautati voi.

| rapandula a răspuns:

103, dar total deconcentrat pe seara. Imi venea sa ies. Il refac maine.