| Zurii a întrebat:

Decii maine ma casatoresc iar luni o sa plec in luna de miere cu viitorul meu sot:Xasa...deci ce locuri imi recomandati pentru a-mi petrece luna de miere?

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Veşnicie. : ))

| raluca0306 a răspuns:

Hm..sunt multe locuri.Mie imi place mult Elvetia, e o tara asa frumoasa, cu zone de munte. Foarte romantic!

| Ashadow a răspuns:

Cat mai departe de aici.

| Zurii explică (pentru Ashadow):

Poate venim la tine

| Ashadow a răspuns (pentru Zurii):

Dar poate eu nu stau departe

| vali1985 a răspuns:

Madrid sau Thailanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Antartica.

| Zurii explică (pentru anonim_4396):

Prea frig! brrrr

| Zurii explică (pentru anonim_4396):

Brr! prea frig.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zurii):

Atunci in Sahara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicăieri nu-i ca acasă.

| 00AName00 a răspuns:

Pe luna sau langa un vulcan activ.

| Zurii explică (pentru 00AName00):

De ce vulcan activ? ca sa erupa si sa murim?

| 00AName00 a răspuns (pentru Zurii):

Nu mai aveam idei.Bine inteles ca alegi luna.

| Almássy a răspuns:

In tara unicornilor

| trăncănici a răspuns:

În primul rînd dă-mi voie să-ţi urez "Casă de piatră!".Ce pot să-ţi spun,că după cum vă permite buzunarul, poţi alege Bulgaria, Antalia, sau chiar Hawaii! Dar dacă nu vreţi să ieşiţi din România, merge şi prin munţii României.Sinaia,Buşteni,Predeal.Sau în apropierea localităţii în care veţi locui! Luna de miere este un moment unic în viaţă, dar trebuie să vă distraţi în aşa fel încît să nu rămîneţi chiar fără bani din distracţia asta.V-ar putea fi mai greu să începeţi adevărat viaţă în doi, dacă vă întindeţi la prea mare cheltuială. Deci, recomandarea mea este, undeva mai ieftin şi cu peisaj frumos.Cu restul de bani, vă puteţi cumpăra ustensile casnice.

| whattt a răspuns:

Tailanda, dubai

| mia100خوبصورت a răspuns:

In Romania

| Yumeno a răspuns:

Narniaaa!

| veveritza6499 a răspuns:

Pe Luna sau pe Marte... am auzit ca sunt reduceri in sezonul acesta happy

| NOname a răspuns (pentru veveritza6499):

Da, pe Lună aş zice şi eu...

| NutellaLover1 a răspuns:

Pai iti recomand sa mergi in Turcia sau de preferat in Anglia.happy