| Crissa_4407 a întrebat:

Voi unde ati petrece luna de miere?

Răspuns Câştigător
| Theo a răspuns:

Unde as petrece luna de miere? intr-un loc foarte romanticwinking acum depinde si bugetul... te poti duce la mare( daca ai un buget mai limitat) sau te poti duce in Grecia, Egipt, Tunisia( daca ai ceva mai multi banuti pusi deoparte)...winking

12 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Probabil in Grecia.

| psiholoaga a răspuns:

Un traseu prin munti mi-ar placea. Nu chiar in zone fara civilizatie (vreau dusuri si toaleta), dar nu ma intereseaza orasele dezvoltate.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

As pleca oriunde numai sa nu fiu aproape de casa.Nu este important unde pleci, este important ca esti alaturi de persoana pe care o iubesti.love struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De acord cu emil.

mlm
| mlm a răspuns:

Eu am fost in Italia in luna de miere, iar acum 2 ani am avut a 2-a luna de miere asa zice sotul meu si am facut-o in Egipt.

| borsec a răspuns:

Eu am fost in Barcelona-Spania in luna de miere.

| anonim a răspuns:

Nu conteaza unde.important este sa fiu cu persoana iubita si sa ne simtim bine.

| leluc a răspuns:

Pe o insula

| N538961518 a răspuns:

Undeva departe de oras in mod sigur.

| Teardrop:] a răspuns:

Undeva departe.pe o insula.love struck

| jani a răspuns:

Si in cort pe camp...atata timp cat sunt cu persoana iubita... oriunde pot sa petrec luna de miere..."omul sfinteste locul"...nu invers...deci important este sa fii fericit o viata. ...nu doar o luna...

| mirajevents a răspuns:

Venetia
O alegere evidenta? Poate. Dar este la fel de evident romantismul Venetiei, de la arhitectura ei eleganta la canalele intortocheate. Trebuie doar sa aveti grija sa alegeti perioada potrivita din an pentru a o vizita – valurile de turisti din anumite perioade tind sa reduca romantismul unei escapade romantice.