| Evelynushca a întrebat:

E ziua prietenei mele (cea mai buna) si as vrea sa-i fac o surpriza, dar nu stiu ce. Iam facut o poza mare cu noi dar consider ca nu e de ajuns si as vrea ceva care sa o surprinda. ajutati-ma va rog cu idei... mersi anticipat... Vam pupat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei care nu înţeleg de ce întrebarea e la categoria T/A:

- Din cauza numelui tâmpit;
- Din cauza nivelului de prostie ridicat;
- Din cauza greşelilor gramaticale chinuitoare pentru limba română.

Kid, go kill yourself!

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Dati-va cap in cap, sa vezi ce surpriza veti avea.

| 00AName00 a răspuns:

Categorie gresita.

| BayazidFulgerul a răspuns:

Lasati-o ma in lumea ei... stiu ca noi romanii nu suntem cele mai agreeabile animale dar nici chiar asa...

| sнᴀᴅσω a răspuns:

Evelynuscha? Serios?!