| pufosenieadorabila a întrebat:

este ziua prietenei mele o consider ca si o a 2a sora si peste cat.va timp este si a surorii mele. as vrea si eu niste idei de cadouri ceva
-ori facut de mine [neaparat : imi puteti da exemplu un video de pe net]
funda cel care da cele mai multe idei si vot toata lumea :*

2 răspunsuri:
| florina15 a răspuns:

Ii poti da o poza cu tine siea pusa intr-o rama si una sau mai multe bratari ale prieteniei facute de tine, daca nu stii face cauta pe youtube bratarile prieteniei.Noroc!

| Alina_6360 a răspuns:

Sa stii ca nu trebuie sa-i iei ceva costisitor sau "pompos". Cumpara-i sau fa-i ceva care sa aiba o semnificatie pentru ea sau ceva care sa-i reaminteasca de un anumit eveniment placut din viata ei. Iti spun eu, cu siguranta ar fi incantata sa primeasca asa ceva.