| Evelynushca a întrebat:

E ziua prietenei mele (cea mai buna) si as vrea sa-i fac o surpriza, dar nu stiu ce. Iam facut o poza mare cu noi dar consider ca nu e de ajuns si as vrea ceva care sa o surprinda. ajutati-ma va rog cu idei... v-am pupat

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

O filmare originala in care tu si multi altii ii urati toate gandurile bune pe care le aveti despre ea.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ii poti lua o carte interesanta daca ii place sa citeasca sa zicem,un parfum, un portofel chic, un pandadiv frumos, o cutie cu bomboane de ciocolata, ce stii ca-i place mult.
Te pup!

| Crin51 a răspuns:

Avand in vedere ca vremea afara e frumoasa, puteti sa mergeti undeva la o prajitura(sau mai bine in parc, sa nu creada ca iesi la prajitura...ma intelegi.), sa povestiti momente frumoase din viata, sa ii dai poza si sa va simtiti bine.
In fapt cel mai frumos cadou este prietenia sincera, si cred ca acesta ar fi si pentru tine, atunci cand iti vei sarbatori ziua, cel mai frumos cadou.
sa nu uiti acest lucru niciodata.

Crin

Întrebări recente