| LoveMusic a întrebat:

Îmi puteţi spune nişte farse amuzante de 1 aprilie să îi facem o farsă la diriga (e tânără). Vă rog love struck

6 răspunsuri:
| LoveMusic explică:

Mada, e super ideea love struck

| Veve :X a răspuns:

Pai eu am patit fazele de aste a cu pacaleli in fiecare an frustrated ``doar e ziua ta`` chatterbox asa se scuza toti laughing

pai ideea lui @ciuz este okbatting eyelashes poti sa incerci sa pui o aspirina intr-o sticla de cola de jumate si sa inchizi iar capacul si sa o rogi pe diriga ta sa-ti deschida sticla ca tu nu poti si nici colegi tai nu te pot ajuta laughing
sau puteti sa scieti pe tabla ``bunaa d`na diri! suntem clasa X, cei mai tari, evident, si acum ne-am cam obosit. ne-am luat o pauza bine-meritata happy ne revedem incurandbatting eyelashes Bye wave`` laughing si iesiti din clasa toti apoi e la jumatatea orei reveniti si spuneti ca pauza s`a terminat si ca sunteti fresh laughing daca`i profa de engleza ar fi super ca mesajul sa fie scris in engleza happy se va bucura ca stiti si engleza laughing

Bafta :*

| Veve :X a răspuns:

Pe *

| alexutza_1725 a răspuns:

Noi anul trecut am scris pe un bilet " am plecat acasa" si l-am pus in usa si am incuiat usalaughing dar a fost nasol ca ne-a prins directorul cand eram pe scari cu toata satra de copiilaughing

| symo_1115 a răspuns:

Noi am mai facut schimb de clase cu alta cls si dirigu sa trezit cu alti elevi...sau la o ora am amutit toti(ma rog...nu stiu daca asta e chiar asa de amuzand dar noua nea placut)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa ziceti la ora X strigam toti. Doan'soara CADE TABLA! noi as am facut =)). si intra pe www.Umor.ro dai pe banda din stanga la FARSE si apoi vezi farse la scoala... bllaa blaa :)

http://www.umor.ro/umor.php?category=85&x=Farse+-+La+scoala