| xV3N0Mx a întrebat:

In primul rand nu stiu daca am postat bine dar as avea o intrebare scrie careva desene cu injuraturi adica editate ceva gen satanapc si sa fie pe romana.Dau fundita.

5 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Hai ca te ajut eu, nu ai postat bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce s-ar mai ocupa cineva de asta, din moment ce oamenii ăia face deja acest lucru?! În toate domeniile trebuie să existe şi oi care să urmeze ciobanul din frunte?

| xV3N0Mx explică:

Tare mult m-ai ajutat Ashadow mai bine nu postai ce dracu esti prost? Si McNigel cioban ii mama ta si o urmez probleme?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xV3N0Mx):

Atenţie lume... avem un şmecher-bătăuş de cartier online pe aici. Dacă eşti trist că n-ai primit răspunsurile pe care le voiai, puteai pur şi simplu să pui întrebarea la altă categorie, nu să ne arăţi tuturor cât eşti de frustrat.

| xV3N0Mx explică (pentru anonim_4396):

Du-te in **** ma-tii fmm