| gabriel_9090 a întrebat:

Buna TPU...am o intrebare unde as putea sa gasesc toate desenele de pe jetix? cui ii place disney chanel-u? unii acum mai mult stau la calculator in loc sa se uite la tv la desene animate acum sau bagat filmele astea stupide lispite de educatye pentru copii mai mici copii din ziua de azi vad doar batai si injuraturi, de ce se numesc desene animate?! ca sa fie tot felul de filme aiurite cine ar vota pentru reintoarcearea programului jetix sa scrie aici.

Răspuns Câştigător
| InuIo a răspuns:

Eu as vota. Ar fi bine daca ar baga si jetix. Oricum eu ma mai uit la boomerang. Doar ca is si programele alea pentru prescolari super enervante. Dar asta e. Si cum ai zis si tu unii[printre care ma numar si eu] stau mai mult la calculator. Sunt si site-uri cu desene animate. Eu de exemplu ma uit la anime si ma uit si pe animax aproape in fiecare seara. Nu sunt foarte rele si sigur gasesti ceva care sa iti placa printre ele.

2 răspunsuri:
| sylar2007 a răspuns:

Intra pe vplay da la animation(dupa ce iti faci cont)si ai toate desenele

| kriss_3477 a răspuns:

Eu da as dori sa se intoarca.Dar si disney chanel-ul imi place dar nu ma uit chiar tot timpul si cel mai mult imi place totul pentru dans