| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a întrebat:

la cat ar trebui sa ma culc in timpul scolii tinand cont ca am 11 anis i nupot adormi mai devreme de 21:00 si ma trezesc la 7:30. fundita mareee:X

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Eu spun sa te bai in pat pe la un 22:00 si incearca sa adormi adica stai si tu in pat si vezi daca te ia somnul si faci asa in fiecare seara pana cand te ia somnul,
pup, loly
p. s:bafta la somn
p. s2:vezi ca somnul te face mai frumoasa daca dormi cand trebuiesmug

12 răspunsuri:
| ElySiKazy a răspuns:

Bai...vezi ca nu mai e nicio campanie
ce dracu bagi intrebarea la categoria asta? vezi tu ceva amuzant in asta? ca eu una nu vad.

| ElySiKazy a răspuns:

Sorin, de la intrebari din astea a ajuns siteu asa cum e tongue daca nu sti, nu vorbi.

| ElySiKazy a răspuns:

Delya, eu stiu sa scriu spre deosebire de tine.deci smug cine e inculta? hai ca nu e asa greu sa iti dai seama.

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene explică:

Ely te doare capu? ce t doare pe tine la ce categorie pun eu intrebarile? si numele o sa il tin cat vreau eu.si nu mi se pare amuzanta intrebare as ca dai cu praf d mers copil incultwinking

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene explică:

Kazimir documenteazate de pe net ce inseamn apitipoanca si dupa msa mai vorbestiwinkingca vad ca nu sti ce vorbestiwinkingsi app nu stau in bucuresti asa ca shhtwinking

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene explică:

TheorizerinplinesteaziolunapeTPU am 11 anilaughingsi eu nu adorm din picioarelaughingsi nu am o ora fixa d somnlaughing

| Niros19 a răspuns:

Pai cam pe la 22:00 22:30 uite eu ma culc mereu la 23:00 si ma trezesc la 6:30

| Niros19 a răspuns:

Kazimir sa fim sinceri tu doar o aperi pe Ely deci mai lasa pune si omu o intrebare si sare ea cu gura ca e mare desteapta

| Niros19 a răspuns:

Ely nu de asta a ajuns site-ul asa pentru asta a fost creat pentru sfaturi nu e o intrebare stupida are nevoie de un sfat la ce ora sa se culce dar apoi ca pe tine te mananca in cur sari ca face nu stiu ce ca zice nu stiu cum deci hai mai lasa vrajelile

| theorizer a răspuns:

Partea amuzanta e ca n-ai 11 ani, copii n-au probleme cu somnul, adorm si in picioare cand a venit ora

| IIOverII a răspuns:

Cel mai bine, pentru varsta ta, ar fi sa te culci la 21:30. Astfel vei dormi 10 ore. Suficient cat sa te odihnesti si fizic si psihic. Si daca faci un pic de plimbare in fiecare zi, o sa poti adormi la 21:30. Inceraca si vezi, vei avea rezultate!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@delia esti pitipoanca? app tu esti cea inculta. mai invata gramatica prostuto ca nu strica pentru viata ta in viitorul apropiat. o sa jelesti parintii intinzand mana prin centrul bucurestiului
ps. culca`te dupa 12 noaptea sa poti prinde si ceva porno la tv