| HardcoreCountry a întrebat:

Ma cam chinuie curiozitatea sa aflu...cum v-ati inceput anul scolar? Eu l-am inceput cam prost, cu un 7 mare si gras la chimie, cam tampita profa sincera sa fiu, m-a ascultat doar pentru ca am fost in excursie si nu am facut o ora cu ea, cu o nota foarte mica la testul initial la matematica (inca nu mi-am aflat nota dar prevad ce o sa fie pe acolobig grin)
La voi cum a fost?

37 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Un 10 la engleză, un 4 la chimie, un 4 la matematică, un 4 la fizică şi 2 absenţe. Va urma...

pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Un 5 la chimie.

| pitikaaa a răspuns:

Un 7 la romana, un 9 la chimie, un 8 la desenfrustrated profa proasta

| marrr a răspuns:

Am trei de 10 la romana, un zece l engleza, doi de 10 la germana, un zece la mate, un zece la biologie, doi de zece la istorie, doi de 10 la religie si cate un zece la educatie plastica, educatie fizica si civica optional. Iar la chimie am un 9(in testsad ). Si eu tot intr-a 7-a sunt.

| Tourniquet a răspuns:

7, 15 la matematica. Deci 7. chatterbox
9 si 9. 50 la romana. love struck
9 la biologie.
5 si ceva la geografie.
8 la istorie. love struck

| NoMusicNoLife a răspuns:

Eu l-am inceput destul de bine. cu cativa de 10 blushing... da nu mai cont. ceea ce ma intristeaza p mine e faptul ca ni s-a schimbat profu de mate si acum e altfel ( cu exceptia ca profa asta da mai usor note )

da oricum mi door de fostul prof crying

Răspuns utilizator avertizat
| Lullly a răspuns:

Pai am inceput bine cu un 9 la mate 9 la franceza un 10 la chimie si un 10 la romana dar acum incep sa scad(am luat un 3 si un 6 la mate...)si la bio presimt ca o sa iau nota mica dar nu conteazatonguehappy

| Miяu a răspuns:

Prima mea nota, din prima saptamana, un 10 la istorie laughing.

Acum am asa: 9, 10 - romana, 10 - mate, 10 - fizica ( nu stiu cum am reusit minunea ), 10 - engleza, 10 - franceza ( astazi ), 10 -bio :X, 10 - desen laughing, 10, 10, 9 - istorie, 10 - geografie, si am dat test la chimie... crying Daca iau 8, o pup laughing.

| Laurici :x a răspuns:

Mie imi place chimia happy
eu am inceput scoala cu o vizita-n birou la dn director pentru ca i-am pus piedica profesoarei de franceza[o detest]. Deci sa va povestesc : eram de servici pe scl cu colega-mea si idioata de franceza ne dadea test initial in ziua aia si ea mereu le trece in catalog, si noi cum nu mai stiam pe draq nimic, am fugit sa nu ne cheme si ne-am dus pe aripa cealalta a scolii, sa vedeti ce chetie, a venit retardata dupa noi laughing urmarire ca-n filme laughing ne-a prins si ne-a luat la test laughing da tot am pacalit-o ca am copiat tot rolling on the floor am luat 10 laughing s-a inchinat cand a vazut ca ea credea ca nu vreau sa vin ca nu invatasem, si ca drept razbunare i-am pus piedica si a cazut si si-a spart ochelarii laughing a meritat-o!

| Диана a răspuns:

Naşpa. 8 la chimie, şi 5 la geografie.

| Aℓida a răspuns:

Pooi 10 la mate, 2 de 10 la romana, 10 la religie, 10 la muzica, 6 la fizic (tampita ne'a dat lucrare, dar nu o sa ne treaca notele ca numai zgarieturi o sa iba pe masina), o data la istorie [amenintandu'ma ca e 4 ]...si km atat

| FanMJJ a răspuns:

Un 10 la geografie, 9 la istorie, 8 la fizica, 10 la desen big grin
daca stau si ma gandesc... din clasa a 5-a pana acum niciodata nu am luat mai mult de 9 la mate rolling on the floor, si asta o singura data rolling on the floor in rest de la 5 pana la 8 rolling on the floor

| LiaGore a răspuns:

Pai... 2 note de 2 un 9 si un 10 la mate, 6 la Bio(nu e vina mea daca proasta aia m-a ascultat din ce nu ne predase inca:]]:]])un 9 la romana si cam atathappy

| ღmirunikaღ a răspuns:

Eu sunt cls a 6-a anumeu scolar a inceput cu 9 si 10 happy

| BackAgainToTPU a răspuns:

Cu un 7 la fizica pe nedrept.

| littleangel_1397 a răspuns:

Pai cu un 5, 50 la engleza(test initial)pentru ca ne-a schimbat profa si asta noua e vai de viata ei, un 6 la tehnologie si un "aproape" 3 lasat pe data viitoare, un 10 la romana pe care n-am nici cea mai vaga idee pentru ce l-am luat, cand o sa aduca testul la mate pun pariu ca nu iiau mai mult de 6.asa ca am inceput si eu anul destul de prost...

| Th3eo a răspuns:

Un 6 la chimiebig grin, un 10 la istorie, un 9 la bio si tehno(citez de la prof : "nu-mi place") si un 7 la geogra

| Th3eo a răspuns:

Aaa si un 10 la germana:dbatting eyelashes

| Marijuana a răspuns:

Binishor...prima nota a fost un 9 la franceza, un 10 la romana, un 9 la religie[chatterbox], 10 la geografie, am dat un test la bio[nu stiu notaX_x] si cam atat ca ma invatlaughing

| emm a răspuns:

Superlaughing
un 5 la testarea initiala la fizica ca am incurcat alea rau acolo:-s
noroc cu profa ca nu le'a pus:X
am scapat de un 4 la civica ca nu facusem temaa.de.m'am uitat la alta pagina din caietblushing
8 la matebig grin.deci sunt tarelaughing
10 la romanalove struck
9-engleza-profa noua, test nou, asta elaughing
ne obisnuimlaughing
si 10 la istlove struck
si o sa dau la geo.si am de inv mult de totlaughing
care ma ajuta?laughing

| emm a răspuns:

Si eu am luat 7, sau 6(nu mai stiu) la chimie anul' trecutlaughing
ne'a gasit dna afara si pac! testlaughing

:-s

| andrei123 a răspuns:

Cu 8 la matelaughing) (primul 8 ). naspa dar na... sper sa reparhappy

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Un 8 la mate si un 6 la biO laughing. Si maine dau lucrare la fizica si presimnt ca nu iau mai mult de 7:-x laughing

| StefanStyle94 a răspuns:

5 la mate(ca de obicei), 10 la romana smugsi 10 la desen...si cateva promisiuni de scadere a notei la purtare.

| Laura a răspuns:

Un 8 la mate și un 3 la istorie. cool Și un 7 la fizică primit pe nedrept. laughing

| Andy953 a răspuns:

Cu un sut an cur de la profi!(ca sa ies afara)

| CatalinaMarina a răspuns:

Cu 2 la testul initial la matetongue(nu stiu daca este inclus, in fine), Apoi cu un 8 la romanabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9 la engleza, 10, 8, 9 la mate, 8 la romana, 10 la biologie, 10 la istorie tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 la franceza, 5 la bio, 9 la mate si 10 la chimie ...si 8 la fizica