| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-a7a, si am dat testul initial la chimie. Avand in vedere ca e primul' test, am luat 4.80. Nu-i asa ca am inceput bine anul cool?

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Daca esti in a7a cum sa dai test initial la chimie cand doar din a7a se face chimie? straight face

| Ađııa a răspuns:

Stai linistita oh go on si eu sunt praf la chimie. laughing E bine totusi ca astea nu se trec. #:-s

| raisa1993maria a răspuns:

Deja ai primit raspunul la test? stai linistita ca nu se trece nota in catalog si in plus e primul an cand faci materia asta