| zeldaxlove64 a întrebat:

Povestiti aici cele mai jenante momente din viata voastra! la 25 de raspunsuri dau funda celui mai jenant moment!

Răspuns Câştigător
| Ţepeşu a răspuns:

Cand eram in clasa a 2a, in mijlocul orei, imbracat frumos la costum, etc. Am mers la baie cu un sul de hartie igienica. Baia era tare naspa nu aveam toaleta ci doar o "gaura" in podeahappy. Cum ziceam, eram acolo si ma apuc sa fac ce fac. Deodata am alunecat si am ajuns cu spatele in ca*at si apoi am scapat tot sulul de hartie igienica in canal si am ajuns plin de ca*at. Mi-am dat jos costumul si m-am dus in clasa in camasa si pantaloni(am aruncat la gunoi chilotii, cu care m-am sters la...) si ca sa fie si mai rau, m-a nimerit o minge in cap si am cazut intr-o balta. Era inalta balta si m-am umplut de nori. Toata clasa a ras de mine. Si alta chestie, a trebuit sa plec acasa sa ma schimb si un rrom a ras de mine si mi-a pus piedica. Am cazut intr-o balega de cal... A fost cea maai naspa faza din viata meacrying

5 răspunsuri:
| HepiBăluuns a răspuns:

Oau.pai cred ca pe la sfarsitul clasei a 4-a, in ora de desen, a propus tuta aia de invatatoare sa mai facem niste exercitii la mate oral.Eu desenam acolo`sa linistita, ascultandu-i pe frustratii aia care au crezut ca scapa de pictat daca raspund la intrebari.Si cum invatatuta avea pretentii de la mine, s-o mirat cum de nu raspund, asa ca a facut una speciala pentru mine.Pana la sfarsit, nu aveam nicio problema, dar cand mi-a mai ramas doar o banala adunare (6+6),mi-a luat-o gura pe dianinte si am zis ca 16.Va dati seama cat de bine am terminat clasa a 4-asmug

Sauuuu, mai era odata o intamplare cu mama mea in lift.Pe mine ma amuza foarte tare cand eram piscot cuvantul `cucoana`, nu stiu de ce.Si mama tot imi punea o intrebare in lift,ca sa raspund si sa ma amuz: cum se numeste o fetita care e de-o seama cu tine?
eu: piscottt! si radeam si eu, si mama.
mama: dar cum se mai numeste o doamna? (ea asteptand sa zic cuvantul `cucoana`)
si tot asa m-a luat gura mea sparta pe dinainte si i-am zis: se numeste curva laughing))
Iti dai seama ca maica`mea a ramas cu gura pana in podeaua de la lift.

Eee,dar pentru mine nu era mare chestie ce am zis, doar ma gandeam tot timpul la prostii cand eram si la gradi`, adica in acea perioada cand am dat `bomba`laughing) Dar pentru mama a fost o mirare...

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Anul trecut ( pe clasa a7a ) am raspuns la geodrafie. si dira (cea mai rea profa din sch ) mi-a cerut carnetul. pentru ca stau in prima banca, ffffff aproape de caterdra, m-am aplecat doar, am luat geanta si am bagat mana in buzunarul in care trebuia sa fie carnetul, dar din greseala am scos un tampon si ii l-am dat dirigintei, dupacare m-am asezat, fara sa o bserv. Dira a crezut ca am stiut, si mi-a scazut din nota straight face.

| ioanadanny a răspuns:

Cel mai jenant moment din viata mea a inceput cand am mers cu o prietena sa mancam o pizzalaughingtotul ok si parca intr-un final nu mai reuseam sa termin pizzalaughingam pus pariu cu prietena mea ca cine nu termina pizza da o sticla de vina la cea care o termina.ca sa nu pierd pariu m-am balonat ca un balon cu aer cald.iesim noi de la pizzerie si ne urcam in autobuz cum ne misca autobuzul am tras un ragait in publicrolling on the floorde stiau toti ca bausem pepsilaughingsi am lasat capul in jos si ragaitura mea plutea linistita printre oamenilaughing)

| DracusorImpielitat a răspuns:

In cls a 2-a am fost acasa la ziua unui coleg. si am avut o rochie, si m-am suit pe canapea, sus, cu alta fata. si aia ma impis. culmea ca era fratele baiatului pe canapea si am cazut cu craci in capul lui. dar atunci aveam inocenta varsta de 8 ani, si fratele baiatului 20 si ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Aqua Magic purtam niste slipi ca astia http://www.google.ro/......tp?/imgres ( cu ata in parti ) si s-o desfacut fundita... am ramas in fundul gol cu chilotii atarnand de partea dreapta ) avand 12 ani, va dati seama ca am de toate in partea de jos. Toti adultii radeau de mine, copiii mici ii auzeam : mami mami ce-are acolo ca eu n-am asa...a fost penibil. urat moment.